امروز : سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 14 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:38 | تعداد بازدید : 5983 نفر | امتیاز خبر :
 • ایام محرم فرصت مغتنمی جهت تقویت نشاط معنوی

  ایام محرم فرصت مغتنمی جهت تقویت نشاط معنوی است. به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر اهمیت آسیب شناسی برنامه ها جهت رفع کاستی ها، گفت: ایام محرم فرصت مغتنمی ...

  ایام محرم فرصت مغتنمی جهت تقویت نشاط معنوی است.

  به گزارش ندای پیشوا؛ فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر اهمیت آسیب شناسی برنامه ها جهت رفع کاستی ها، گفت: ایام محرم فرصت مغتنمی جهت تقویت نشاط معنوی است.

  حسین عباسی در جلسه شورای معاونان اظهار کرد: متناسب با ایام، مناسبت‌ها و موقعیت‌‌ها باید برنامه‌های مختلفی را در سطح شهرستان تدوین و پیش‌بینی کرد و از  دستگاه‌های مربوطه خواستار اقدامات لازم شد.

  وی افزود: شاداب‌سازی و نشاط اجتماعی نیازمند اهتمام ویژه همه دستگاه‌هاست و لازم است از ایام باقی‌مانده تابستان برای غنی‌سازی اوقات فراغت و افزایش نشاط اجتماعی بهره برد.

  فرماندار پیشوا بیان کرد: ایام محرم ضمن سوگ و عزاداری برای سید و سالار شهیدان، فرصت مناسبی برای تقویت شور و نشاط معنوی و اجتماعی است.

  وی گفت: یکی از ضرورت‌های برنامه‌های شهرستانی، آسیب‌شناسی است تا با هم‌افزایی برای آشکار کردن زوایای پنهان کار و رفع کاستی‌ها به سمت رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی‌شده گام برداشته شود.

  ۳۸۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای