امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:24 | تعداد بازدید : 6338 نفر | امتیاز خبر :
 • اغاز ساخت مدرسه استثنایی در پیشوا

  ساخت مدرسه ویژه دانش آموزان استثنایی در پیشوا آغاز شد.   به گزارش ندای پیشوا؛ گفت: مدیر موسسه خیریه یاران حضرت زهرا س گفت: مدرسه استثنایی فرزندان علی ابن ابیطالب(ع) در پیشوا در شش ...

  ساخت مدرسه ویژه دانش آموزان استثنایی در پیشوا آغاز شد.

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ گفت: مدیر موسسه خیریه یاران حضرت زهرا س گفت: مدرسه استثنایی فرزندان علی ابن ابیطالب(ع) در پیشوا در شش کلاس و به مساحت ۸۵۰ متر مربع در دو طبقه ساخته میشود.

  خانم شیبت الحمدی افزود: اعتبار مورد نیاز برای احداث این آموزشگاه دو میلیارد تومان برآورد شده است که با مشارکت خیران، موسسه نیکوکاری یاران حضرت زهرا(س) و اداره کل نوسازی مدارس تامین خواهد شد.

  معاون سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در حاشیه این مراسم کلنگ زنی گفت: در حال حاضر ۱۴۵ هزار دانش آموز استثنایی در کشور داریم که در بیش از ۱۵۰۰ مدرسه در حال آموزش هستند.

  غفوری افزود: یکی از خدماتی که به دانش آموزان معلول داده می شود خدمات حمایتی مانند کمک به خانواده، خدمات پزشکی، توانبخش و تجهیزاتی است که به صورت استاندار و متناسب با نیاز دانش آموزان است.

  وی گفت: همه مراحل برای آغاز سال تحصیلی جدید دانش آموزان استثنایی به خوبی پیش می رود و فقط در خصوص تامین نیرو با مشکل مواجه هستیم که این مسئله هم در حال برطرف شدن است.

  شهرستان پیشوا با ۶۰ دانش آموز استثنایی مدرسه ویژه ندارد و دانش آموزان استثنایی مجبورند به شهرستانهای اطراف بروند.

  ۳۲۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای