امروز : Thursday 17 January 2019

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 4 نوامبر, 2018 | ساعت انتشار خبر : 12:35 | تعداد بازدید : 35981 نفر | امتیاز خبر :
 • یوم الله ۱۳ آبان باشکوه تر از سالهای گذشته در پیشوا برگزار شد+گزارش تصویری

  یوم الله ۱۳ آبان باشکوه تر از سالهای گذشته در پیشوا برگزار شد+گزارش تصویری مراسم 13 آبان با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان و مسئولان در شهرستان پیشوا برگزار شد. به گزارش پایگاه ...

  یوم الله ۱۳ آبان باشکوه تر از سالهای گذشته در پیشوا برگزار شد+گزارش تصویری

  مراسم 13 آبان با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان و مسئولان در شهرستان پیشوا برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مراسم بزرگداشت سیزدهم آبان ماه همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، مسئولان و دانش‌آموزان در پیشوا برگزار شد.

  گروه‎های مختلف مردم رأس ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز در مقابل مسجد امام خمینی (ره)این شهرستان گرد هم جمع شدند تا در روز مبارزه با استکبار جهانی و همزمان با سراسر کشور فضای شهرستان پیشوا را نیز با طنین الله‌اکبر عطرآگین و با شعار مرگ بر آمریکا انقلابی کنند.

  دانش‌آموزان نسل چهارم انقلاب که با پلاکاردهایی با مضمون «ما دانش‌آموزان نسل چهارم هم به آمریکا بی‌اعتماد هستیم»، «من یک سپاهی‎ام» و «مبارزه با آمریکا ادامه دارد» همراه با پدران، مادران و مربیان خود در این راهپیمایی شرکت کردند.

  حضور امروز مردم پیشوا در صحنه مشتی بر دهان بدخواهان انقلاب بود و مردم پیشوا امروز با حضور گسترده خود پاسخ یاوه‌گویی‌های دشمنان را دادند و انزجار خود را از دشمنان و پشتیبانی از رهبر انقلاب را اعلام کردند.

  عکاس : جواد حلیمی

  i

  انتهای پیام/*

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای