امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۰۷ | تعداد بازدید : 5897 نفر | امتیاز خبر :
 • ۸ طرح عمرانی و کشاورزی در چهارمین روز از دهه فجر افتتاح شد

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا:همزمان با چهارمین روز از دهه فجر عصر امروز 8 طرح عمراني و کشاورزي و آبرساني با حضور محمد امامی‌امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ...

  ۸ طرح عمرانی و کشاورزی در چهارمین روز از دهه فجر افتتاح شد

  با حضور مسئولان استان و شهرستان ،عصر امروز ۸ طرح عمرانی و کشاورزی در شهرستان پیشوا افتتاح شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:همزمان با چهارمین روز از دهه فجر عصر امروز ۸ طرح عمرانی و کشاورزی و آبرسانی با حضور محمد امامی‌امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران، محمدعلی طهماسبی معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی، امام جمعه پیشوا، ومسؤولان شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم  تاسیسات آبرسانی جلیل آباد از مجتمع آبرسانی روستایی جامکاران شهرستان پیشوا و ایستگاه پمپاژ و سیستم های گندزدایی کلرزنی  با خط انتقال به طول ۳ کیلومترتامین برق و اجرای شبکه فشار متوسط به طول ۴۵۰ متربا اعتبار ۹۵۰ میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی از اعتبارات سال  ۹۵ به بهره برداری رسید.

  خیابان‌های جانبازان، شهید جلال هداوند و شهید یزدان سخایی که عملیات جدول‌گذاری، زیرسازی، آسفالت و سنگ‌فرش آن‌ها به اتمام رسیده است در مجموع به متراژ هفت هزار و ۵۰۰ مترمربع با هزینه‌ای بالغ‌بر شش میلیارد ریال و خیابان شهید یزدان سخایی به متراژ سه هزار و ۵۰۰ مترمربع با اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده به بهره برداری رسید.

  در ادامه افتتاح طرح های مختلف در شهرستان پیشوا ،گلخانه هفت هکتاری بادمجان و گوجه‌فرنگی در زیربنایی نزدیک هفت هزار مترمربع با تأسیسات یک هزار و ۱۰۰ مترمربع و مساحت عرصه ۱۰۳ هزارمترمربع با هزینه‌ای بالغ‌بر ۴۵ میلیارد ریال افتتاح شد.

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه گلخانه تنها فرصت نجات‌بخش کشاورزی گفت: در سایه تلاش و عنایت مسؤولان استانی شاهد هستیم  ۲۷ درصد تمام گلخانه‌های کشور در استان تهران است که عدد بسیار خوبی.است و به وجود چنین مجریانی افتخار می‌کنیم که سرمایه خود را در بخش کشاورزی می‌گذارند.

  وی افزود:سه هزار و ۱۵۸ هکتار گلخانه در استان تهران داریم و در سال‌جاری بالای ۲۸۰ هکتار در سایه تلاش همکاران و تعامل خوب بخش کشاورزی با بخش دولتی در این استان اجرا شده است  که به ازای هر هکتار گلخانه بین ۱۰ تا ۲۵ نفر اشتغال به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای