امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:21 | تعداد بازدید : 907 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا صاحب اداره تامین اجتماعی مستقل می شود

    مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران گفت: بودجه ایجاد اداره تأمین اجتماعی در شهرستان پیشوا به تصویب رسید و تا پایان تابستان امسال این شهرستان صاحب تأمین اجتماعی مستقل می‌شود تا از تردد ...

   

  مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران گفت: بودجه ایجاد اداره تأمین اجتماعی در شهرستان پیشوا به تصویب رسید و تا پایان تابستان امسال این شهرستان صاحب تأمین اجتماعی مستقل می‌شود تا از تردد مردم به ورامین جلوگیری شود/

  به گزارش ندای پیشوا، عباس اورنگ مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران روز پنج‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ورامین که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: تأمین اجتماعی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های خدمت‌رسان در سطح کشور، هم‌چون سایر ارکان جامعه تحت تأثیر کرونا قرار گرفته و با مشکلاتی مواجه شده است.

  وی بیان داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ایجاد بحران برای بسیاری از مشاغل، ورودی و وصولی سازمان تا ۳۰ درصد کاهش یافته است.
  مدیرکل تأمین اجتماعی استان تهران افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شده تا برخی از مشاغل با مشکلات عدیده‌ای مواجه شوند و کارکنان کارگاه‌ها نتوانند در محل کار خود حضور پیدا کنند لذا از مسؤولان ادارات تأمین اجتماعی درخواست می‌شود تا بازرسی‌های خود را از کارگاه‌ها به حداقل رسانده و از بروز مشکل برای کارفرمایان پیشگیری کنند.

  اورنگ تصریح کرد: بازرسی از کارگاه‌های قالی‌بافی، مراجعه به منازل مردم و بازرسی از کارگاه‌های پرخطر شهرستان‌های استان تهران تا عادی شدن شرایط تعطیل می‌شود.

  وی تأکید کرد : در گذشته بودجه ایجاد اداره تأمین اجتماعی در شهرستان پیشوا که تنها از شعبه اقماری برخوردار است،به تصویب رسید و تا پایان تابستان امسال این شهرستان صاحب تأمین اجتماعی مستقل می‌شود تا از تردد مردم به ورامین جلوگیری شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63470&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای