امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 13 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:02 | تعداد بازدید : 1275 نفر | امتیاز خبر :
 • افزایش ۱۵ درصدی تولید گندم در پیشوا

    فرماندار شهرستان پیشوا از افزایش ۱۵ درصدی تولید گندم در پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرنگار ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار پیشوا به همراه معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی و رئیس جهاد کشاورزی در ...

   

  فرماندار شهرستان پیشوا از افزایش ۱۵ درصدی تولید گندم در پیشوا خبر داد/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار پیشوا به همراه معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی و رئیس جهاد کشاورزی در محل سیلو ورامین حضور یافت و از روند تحویل محصول گندم‌کاران پیشوایی به این سیلو بازدید کرد.

  مدیر سیلو ورامین کیفیت گندم کشاورزان پیشوایی را بسیار مرغوب و مطلوب توصیف کرد‌.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در بازدید از مزارع و سیلوی گندم در مزارع پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیشوا از قطب های کشاورزی استان تهران است و حدود ۳۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان زیر کشت گندم قرار دارد.

  وی افزود:سال گذشته حدود ۱۸ هزار تن گندم در پیشوا برداشت شد که با توجه به وضعیت مطلوب بارش‌ها و همت کشاورزان و مجموعه جهاد کشاورزی این میزان در سال جاری ۱۵ درصد افزایش داشته است طبق برآوردهای صورت گرفته امسال حدود ۲۱ هزار تن گندم از مزارع پیشوا برداشت می شود که تاکنون حدود ۸۰۰ تن تحویل سیلوها شده است.

  عباسی تصریح کرد:با توجه به اینکه گندم قوت غالب مردم است کشاورزان باید با مراقبت و توجه به توصیه‌ها و آموزش‌های جهاد کشاورزی در راستای افزایش کمی و کیفی این محصول استراتژیک ملی تلاش کنند از آنجایی که محصول امسال برکت خوبی داشته کشاورزان متدین پیشوا نسبت به پرداخت زکات نیز اهتمام ویژه داشته باشند.

  وی ادامه داد:برای دلگرم شدن و جبران زحمات کشاورزان و ترغیب آنها جهت تحویل گندم به سیلوهای دولتی، مسئولان امر باید پرداخت مطالبات گندم‌کاران را تسریع نمایند.

   

  http://nedayepishva.com/?p=62918&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   672 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای