امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:10 | تعداد بازدید : 5247 نفر | امتیاز خبر :
 • تخفیف شهریه تا ۵۰ در صد در دانشگاه جامع پیشوا

  تخفیف شهریه تا 50 در صد در دانشگاه جامع پیشوا دانشگاه آزاد اسلامی ورامین ،پیشوا ،قرچک ،پاکدشت باتوجه به شرایط اقتصادی خانواده ها 50درصد تا دانشجویان تخفیف می دهد به گزارش ندای پیشوا  : ...

  تخفیف شهریه تا ۵۰ در صد در دانشگاه جامع پیشوا
  دانشگاه آزاد اسلامی ورامین ،پیشوا ،قرچک ،پاکدشت باتوجه به شرایط اقتصادی خانواده ها ۵۰درصد تا دانشجویان تخفیف می دهد
  به گزارش ندای پیشوا  : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا ،ورامین ، قرچک ،پاکدشت گفت :ما تخفیفات خوبی را در برخی از رشته ها دادیم حتی در برخی از رشته ها تا ۵۰درصد تخفیف شهریه میتوانیم اعمال بکنیم وهم چنین تقسیط شهریه ووامهای کوتاه مدت و بلند مدت درز نظر گرفته ایم که می توانند دانشجویان استفاده کنند و تخفیفات شهریه که بواسطه عوامل مختلفی که دانشجو می تواند از آن استفاده کند و مجموعه این تخفیفات خانواده ها خیالشون راحت باشد که فشارمالی کمتری به دانجشوها وخانوادهای آنها وارد شود.
  دکتر حامد زارعی افزود: افزایش شهریه امسال بصورت یک عدد قطعی نیست برحسب مناطق محروم ومناطق مرکزی و براساس درجات واحدها متغیر است و یک عدد کلی و قطعی نمی توان گفت اما مطمئن باشید که افزایش شهریه مبلغ زیاد وچشمگیری نخواد بود.
  وی گفت : در سال تحصیلی جدید ۷رشته پر طرفدار وپرمخاطب به سبد رشته های دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا اضافه شد که شامل رشته روانشناسی ،مشاوره علوم تربیتی ،مدیر یت دولتی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت مالی و مدیریت کسب و کار های کوچک است وبا این تصمیم می توانیم کمک زیادی به ارتقاء کسب وکارها و رونق تولید و اقتصاد این ناحیه در سال رونق تولید انجام دهیم.
  زارعی افزود: درمجموع باافزوده شدن این رشته ها ، سبد رشته های ارائه شده در کل مقاطع به بیش از۱۶۰رشته آموزشی می رسد.
  وی گفت: در حوزه رفاه نیز بواسطه اینکه از مرکز استان فاصله کمی داریم با هماهنگی سامانه پایانه های استان تهران ، پایانه جنوب شرق استان تهران را در این واحد مستقرکردیم که سرویسهای منظم برای دانشجویان شود.
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ،پیشوا ،قرچک ،پاکدشت افزود : امکانات رفاهی این دانشگاه شامل خوابگاه برای داشجویان دختر، امکانات ورزشی شامل سالن های استخر ،سونا،جکوزی باشگاه سوارکاری به اضافه سلف سرویس و بوفه ها و امکانات رفاهی که به عنوان یک دانشگاه جامعی برای یک دانشجودر نظر گرفته شده است .
  وی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین ،پیشوا ،قرچک ،پاکدشت به عنوان بزرگترین و معتربرترین مرکز آموزش عالی ودانشگاه جنوبشرق استان تهران باسابقه ۳۴ ساله با ۲۵۰عضو هیات علمی تمام وقت به عنوان یک واحد جامع دانشگاهی همیشه به عنوان سرآمد و دانشگاه خدمت رسان درمنطقه مطرح بوده است.
  زارعی افزود: دراین دانشگاه بیش از ده هزار نفر دانشجو تحصیل می کنندکه علاوه بر مسائل آموزشی و مسائل پژوهشی ومسائل رفاهی از آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و کلاسهای هوشمند نیز برخوردار است .
  وی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مولود این انقلاب و شجره طیبه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از بدو تاسیس تا کنون یک رسالت اجتماتعی داشته وآن هم خدمت به مردم عزیز در حوزه تحصیل که بااین رسالت به جلوی دانشجویان از کشور را گرفته و کمک زیادی به خانوادهای کشور کرده بنابراین برای رفع مشکلات مالی مردم هم فکر زیادی دراین دانشگاه شده است.

  ۲۹۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای