امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 28 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:43 | تعداد بازدید : 530 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا گفت: ظرفیت های دامپزشکی پیشوا نیازمند ارتقاء است.

  فرماندار پیشوا گفت: ظرفیت های دامپزشکی پیشوا نیازمند ارتقاء است. به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در آئین تودیع و معارفه عبدالحسین محبی رئیس سابق و صادق گلزاری سرپرست ...

  فرماندار پیشوا گفت: ظرفیت های دامپزشکی پیشوا نیازمند ارتقاء است.

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در آئین تودیع و معارفه عبدالحسین محبی رئیس سابق و صادق گلزاری سرپرست جدید اداره دامپزشکی که در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به ظرفیت شهرستان پیشوا در زمینه کشاورزی و دامپروری، گفت: طی سالیان گذشته اقدامات خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته اما در زمینه زیرساخت های اداری ضعف ها و کاستی هایی وجود دارد.

  وی با بیان اینکه مطالعات لازم برای سایت اداری شهرستان پیشوا صورت گرفته، افزود: باید موضوعات پدافندی و به ویژه تسهیل مراجعات مردم را برای جانمایی و استقرار ادارات در نظر داشت و زمینه رضایتمندی مردم را فراهم کرد.

  عباسی گفت: ظرفیت های دامپزشکی شهرستان نیازمند ارتقاء است تا در برخی زمینه ها خودکفایی صورت گیرد و در این زمینه سازمان دامپزشکی استان باید به تأمین تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز شهرستان پیشوا کمک کند.

  وی در ادامه به افتتاح میدان عرضه دام شرق استان تهران در پیشوا اشاره کرد و گفت: این میدان ظرفیت روزانه هزار رأس دام سبک و ۲۰۰ رأس دام سنگین را دارد که یک فرصت مغتنم برای پیشوا و استان تهران به حساب می آید.

  فرماندار پیشوا در پایان از سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا خواست تا نسبت به جذب اعتبارات استانی به منظور ارتقای امکانات و تجهیزات دامپزشکی در پیشوا و خودکفایی شهرستان در این زمینه تلاش جدی و مستمری داشته باشد.

  در ادامه این نشست، مسئولان اداره کل دامپزشکی استان تهران بر ضرورت اختصاص یک مکان مناسب جهت استقرار اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا تأکید کردند.

  سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان پیشوا نیز بر عزم خود در خدمت رسانی به کشاورزان و دامپروران شهرستان اشاره و نوید اجرای برنامه های خوبی را در سطح شهرستان ارائه داد.

  ۱,۰۵۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای