امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۴۶ | تعداد بازدید : 71 نفر | امتیاز خبر :
 • به گزارش ندای پیشوا، سردار حسن زاده شامگاه یکشنبه در مراسم جشن میلاد پنجاه و هفتی‌ها در سالن شهدای گمنام شهرستان پیشوا اظهار داشت:جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور در حالی ...

  به گزارش ندای پیشوا، سردار حسن زاده شامگاه یکشنبه در مراسم جشن میلاد پنجاه و هفتی‌ها در سالن شهدای گمنام شهرستان پیشوا اظهار داشت:جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور در حالی برگزار می‌شود که دشمنان انقلاب و در راس آنها آمریکای جنایتکار رسما اعلام کرده است نخواهیم گذاشت این انقلاب ۴۰ سالگی خود را جشن بگیرد.

  وی افزود: به فضل پروردگار و با همت مردم مومن، انقلابی و بابصیرت ایران اسلامی جشن چهل سالگی هر چه باشکوه‌تر برگزار خواهد شد.

  فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران با اشاره به مقاومت ملت ایران در برابر تهدیدها و حرکات دشمنان علیه انقلاب اسلامی بیان کرد: قرار گرفتن ایران در رتبه های اول تا سوم در منطقه و جهان، پیشرفت‌های علمی، هسته‌ای، دارویی، پزشکی، فناوری نانو و سلول‌های بنیادی در حالی به دست آمده است که بیشترین فشارها را در طول این چهل سال و در ۸ سال دفاع مقدس بر ایران تحمیل کرده‌اند؛ دستاوردهای انقلاب اسلامی برای دشمنان قابل تحمل نیست.

  وی افزود: چرا برای دشمنان انقلاب اسلامی مهم بود که حرکت انقلاب در چهل سالگی متوقف شود، تکلیف ما در چهل سالگی انقلاب چیست، چرا دشمنان از بلوغ انقلاب اسلامی ایران بسیار ناراحت هستند، همه این‌ها به خاطر این است که کارشناسان اروپایی و آمریکایی اعلام کردند که اگر ایران از جشن چهل سالگی عبور کند ماندگاری انقلاب تضمین شده است.

  سردار حسن زاده با بیان دلایل عصبانیت دشمنان و تهدیدهای آنان اظهار کرد: دشمنان در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی با بررسی سن دانشمندان هسته‌ای و فعالان در زمینه ساخت موشک و افراد شرکت کننده در صحنه‌های انقلابی به این نتیجه رسیده‌اند میانگین سنی این افراد موثر کمتر از ۴۰ سال است.

  فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران با تاکید بر ماندگاری انقلاب اسلامی بیان داشت: دشمنان وقتی از لسان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری پیش بینی‌های محقق شده‌ای در خصوص آینده جهان و منطقه را می‌شنوند ماندگاری انقلاب اسلامی را به شدت درک می‌کنند و نگران موجودیت خود هستند. 

  وی با اشاره به شکست دشمن در آخرین حربه خود به نام تحریم عنوان کرد: ملت ایران در برابر فشارهای اقتصادی دشمن ایستادگی نمود و فردا رسما این شکست اعلام می‌شود و به برکت حضور انقلابی مردم باشکوه‌ترین راهپیمایی رقم خواهد خورد.

  سردار حسن‌زاده افزود: ایام تثبیت پیروزی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی بر دشمنان را باید هوشیارانه پشت سر بگذاریم؛ با وجود فشارهای اقتصادی بر مردم و ناکارآمدی و بی‌توجهی برخی مسوولان، وقتی صحبت از انقلاب و خون شهدا می‌شود تشخیص مردم، حضور در صحنه و دفاع از آرمان‌های انقلاب است.

  فرمانده سپاه سیدالشهدا استان تهران گفت: مسوولان قدر ملت انقلابی و همیشه در صحنه را بدانند و نشانه‌ی این  قدرشناسی، خدمتگزاری خالصانه و به دور از توقع از مردم است.

  سردار حسن زاده در پایان تاکید کرد: مردم پیشوا در تاریخ انقلاب اسلامی از برجستگی خاص و ویژه‌ای برخوردار هستند و علی‌رغم مشکلات فراوان با حضور خود بزرگترین و باعظمت‌ترین جشن پیروزی را برگزار خواهند کرد.

  ۱۴۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای