امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۱۶ | تعداد بازدید : 10299 نفر | امتیاز خبر :
 • استاندار تهران وارد شهرستان پیشوا شد

  استاندار تهران وارد شهرستان پیشوا شد محمدحسین مقیمی در دومین سفر اقتصادی خود به منظور افتتاح چندین طرح و بررسی مشکلات شهرستان صبح امروز دوشنبه به همراه هیات همراه وارد شهرستان پیشوا شد. به ...

  استاندار تهران وارد شهرستان پیشوا شد

  محمدحسین مقیمی در دومین سفر اقتصادی خود به منظور افتتاح چندین طرح و بررسی مشکلات شهرستان صبح امروز دوشنبه به همراه هیات همراه وارد شهرستان پیشوا شد.

  به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ندای پیشوا؛ استاندار تهران دقایقی پیش در پنجمین روز از هفته دولت ، در یازدهمین سفر اقتصادی خود به شهرستان های استان تهران و دومین سفر به شهرستان پیشوا ، به منظور بررسی مشکلات شهرستان، دیدار با صاحبان صنایع و سرمایه گذاران
  در رأس هیأتی متشکل از معاونان، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهرستان وارد پیشوا شد و مورد استقبال حجت‌الاسلام باقری امام جمعه، حسین عباسی فرماندار پیشوا و مدیران ادارات قرار گرفت.
  در ابتدای این سفر مقیمی دی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان پیشوا را افتتاح کرد.
  همچنین استاندار تهران چندین طرح از جمله کارخانه مقواسازی شهبازی، مجتمع ورزشی پارک‌خانواده شهرداری را افتتاح خواهند کرد و کلنگ احداث پارک بانوان و کارخانه روغن نباتی پارس(قو) را بر زمین خواهند زد.
  دیدار با خانواده معظم شهدا و نشست با سرمایه گذاران و صاحبان صنایع تولیدی و کشاورزی از دیگر برنامه های استاندار در سفر به شهرستان پیشوا است.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای