امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 جولای, 2018 | ساعت انتشار خبر : 10:02 | تعداد بازدید : 24820 نفر | امتیاز خبر :
 • یاوران انقلاب سر سپرده انقلاب هستند/کسانی که دنبال برجام دو و سه هستند عقل و دین ندارند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در همایش یاوران انقلاب شب گذشته در مسجد علی بن موسی الرضا (ع) ضمن تسلیت ایام شهادت جانگداز امام جعفر صادق (ع) ...

  یاوران انقلاب سر سپرده انقلاب هستند/کسانی که دنبال برجام دو و سه هستند عقل و دین ندارند

  امام جمعه موقت تهران گفت:یاوران انقلاب سرسپرده ولایت هستند واطمینان دارند انجا که فرمان ولی یا نائب بر حق او باشد باید بی چون و چرا اجرا شود ،کسانی که هنوز از هسته ای عبرت نگرفتند و می خواهند سراغ اروپا بروند و دنبال توافق های دیگری در برجام دو و سه هستند عقل و دین ندارند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در همایش یاوران انقلاب شب گذشته در مسجد علی بن موسی الرضا (ع) ضمن تسلیت ایام شهادت جانگداز امام جعفر صادق (ع) به محضر امام زمان (عج) و مردم شهید پرور شهرستان پیشوا اظهار داشت:امام جعفر صادق (ع) موسس حوزه های علمیه ، پرچم دار نهضت فرهنگی و علمی و اخلاقی ، احیاگر شریعت نبوی ، سامان دهنده نظام فکری و قلبی و عملی یعنی فقه و فقاهت بود.
  وی ضمن تسلیت شهادت سیدشهدای انقلاب در هفتم تیر ماه و شهادت مسافران هواپیمای ایرباس توسط ناو جنگی آمریکایی بیان نمود:شهدای هفتم تیر با خون خود ریشه منافقین و بنی صدر را کندند و بصیرتی برای مردم ایجاد کردند ؛ چشم مردمی که جو تبلیغاتی لیبرال ها انها را سست کرده بود ،خون بهشتی و یارانش و شهیدان هواپیمای مسافربری که با حمله مستقیم جنایتکار ذاتی امریکا اتفاق افتاد ،باز نمود و بر بصیرت آنها افزود.
  امام جمعه موقت تهران با بر شمردن چهار ویژگی برای نائل آمدن به فیض رفیع شهادت گفت: شهدا مومن بودند وایمان خالص داشتند اگر نفاق ، ریا ،فساد و ظلمی داشتند هیچ گاه توفیق شهادت پیدا نمی کردند ؛ خدا با کافر معامله نمی کند و این مومن است که خدا با جان و مالش معامله می کند.
  وی در ادامه اضافه کرد:مومن باشید تا خدا از ما خوشش بیاید و مشتری ما باشد، هرکه با غیر خدا معامله کند خسران دنیوی و اخروی نصیبش می شود و خیر دنیا و اخرت این است که هر چه داریم به خدا بدهیم.
  صدیقی بیان داشت:کارهای انقلابی مانند رای شما به علمای صالح انقلابی چون خار در چشم امریکا ، صهیونیست، ضد انقلاب و منافقین است ؛اینکه در این فضای الوده شده علمای صالح ما رای نیاوردند لکن شما به این علما رای دادید عمل شما مانند جنگ در رکاب رسول الله علیه دشمنان دین است.
  وی افزود:انتخاب شما جهاد فرهنگی و مقابله با امریکا است ،ابوجهل امروز که با پیغمبر زمان ما می جنگد آن ابوجهل ۱۵ قرن پیش نیست،ابوجهل امروز، سران امریکا هستند و ابولهب، صهیونیست و سعودی ها و وهابیت هستند؛نگاه کنید ببینید چه کسی رای بیاورد امریکا شاد می شود و چه کسی را بیاورد شهدا خوشحال می شوند.
  امام جمعه موقت تهران متذکر شد:خیلی ها به خاطر تبلیغات به کسانی رای دادند که شادی امریکا را در بر داشت ،اما شما رضای خداوند و سربلندی امام و شادی ارواح شهدا را در نظر میگیرید ؛ این قدم های مثبت و نورانی را به خدا ، امام زمان و شهدا به امانت بسپارید و یقین بدانید خداوند دهها برابر حسنه نصیب شما میسازد.
  وی در ادامه اضافه کرد:امروز شیطان بزرگ امریکا است، کسانی که به اینها اعتماد میکنند و زیر یوغشان قرار می گیرند نتیجه معامله شان با امریکا برجام میشود و پایکوبی و جشن و شادی برای چیزی که از آن نتیجه نگرفتیم؛ هر که با خدا معامله کند شهید مدافع حرم و شهید چمران و صیاد شرازی ومانند امام و مقام معظم رهبری می شود که عزتشان الهی است.

  حجت الاسلام والمسلمین صدیقی با اشاره به وضعیت لیبی بعنوان بدبخت ترین کشورهای جهان بیان داشت:کشور لیبی مساله هسته ای را خیلی قبل تر از ما شروع کرده بود و حتی در دوران دفاع مقدس تنها کشوری بود که به ما موشک داد،اما تا امریکا تشری به آنها زد هسته ای را پس دادند.
  وی افزود: کسانی که هنوز از هسته ای عبرت نگرفتند و می خواهند سراغ اروپا بروند و دنبال توافق های دیگری در برجام دو و سه هستند عقل و دین ندارند ،بار اول معامله کردید و تو سری خوردید چرا می خواهید خود را بدبخت ترکنید.

  امام جمعه موقت تهران با برشمردن ویژگی های دیگر شهدا گفت:شهدا مرد بودند و زیر بار ظلم و خواری نمی روند،مردانگی ربطی به جنسیت ندارد،تمام مردان عالم در برابر حضرت زینب(س) صفر هستند ؛کدام مردی اینهمه ظرفیت وشجاعت دارد که امروز انقلاب ما سر سفره اوست و اینهمه قربانی برای زینب(س) گوارایش باد چراکه دین را احیا کرد.

  وی در ادامه اضافه کرد: ویژگی دیگر شهدا صداقت است ،بعضی مسئولان دروغگو هستند و هیچ گاه در میدان انقلاب برای خدا ایثار نمی کنند وبه مقام شهادت نمی رسند، تعهدی که شهدا با خدا دارند و در عهد خود صداقت به خرج دادند و یاوران انقلاب با این ویژگی ها مشخص شده اند.

  صدیقی با بیان اینکه چشم خود را باز کنید و دشمن و غیر دشمن را بشناسید خاطر نشان کرد: تا افراد را امتحان نکرده اید به آنها رای ندهید، برخی نفوذی ، رانت خوار ، سکه بر ، حقوق نجومی بگیر هستند؛شما علما و شهدای صالح دارید و شما یادگاری از ۱۵ خرداد ۴۲ دارید و یاور انقلاب و یار امام و مقام معظم رهبری هستید و هنوز زیر پرچم ولایت هستید.
  وی افزود: امروز افتخار ما این است در این نیمکره ومیان تمام روسای جمهور که حرام خوار و شراب خوار هستند و تنها کشوری هستیم که رهبرش نائب امام زمان(عج) هستندو کوچکترین نقطه ضعف در زندگی شان نیست ،فرزندان او انقلابی هستند و مانند امام راحل در حسینیه زندگی می کند.
  امام جمعه موقت تهران در پایان گفت: عده ای نا شکرند وقدر مقام معظم رهبری را نمیدانند وعلیه همین شخصیت دو قطبی درست کرده اند بدانند عذاب خدا در انتظار اینهاست،یاوران انقلاب سرسپرده ولایت هستند واطمینان دارند انجا که فرمان ولی یا نائب بر حق او باشد باید بی چون و چرا اجرا شود./انتهای پیام

  ۲۵۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای