امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۸ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۴ | تعداد بازدید : 27740 نفر | امتیاز خبر :
 • قوا با تمام قوا جهاد کنند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:ماه شوال در متون دینی ما یاد اور جنگ احزاب است ...

  قوا با تمام قوا جهاد کنند

  خطیب جمعه پیشوا گفت:قوای مقننه و مجریه و قضائیه باید با تمام قوا جهاد کنند و با همدلی و هم زبانی موقعیت جنگ امروز را درک کنند؛ وقتی ترامپ آن سر دنیا رجز خوانی میکند که ایران باید به ما التماس کند یعنی جنگ بزرگی شکل گرفته است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا اظهار داشت:ماه شوال در متون دینی ما یاد اور جنگ احزاب است ،با بررسی جنگ احزاب و جریان امروز مشابهت هایی بین آن دو می توان یافت.

  وی افزود:در جنگ احزاب  ۱۰ هزار نفر مرد جنگی در مقابل ۳ هزار نفر قد عمل کردند که هدف آنها از بین بردن دین و ایمان و پیغمبر (ص) بود ،امروز هجمه ای که علیه کشورهای مسلمان سوره،عراق،لبنان و ایران بعنوان محور مقاومت نشان از پیدا شدن همان احزاب است که به فرموده خداوند متعال در سوره احزاب نباید دردها فراموش شود.

   

  خطیب جمعه پیشوا اظهار کرد:منافقانی در امت اسلامی هستند و با قدرت نمایی ،دشمن را در نظر مردم بزرگ جلوه می دهند و افراد سست عنصر و کسانی که ضعف ایمان دارند در مقابل آنها تسلیم می شوند ، استنباط ما از جنگ احزاب این است که سنت خداوند متعال ، امتحان است.

  باقری گفت: امتحانات سخت ودشوار از زمان پیغمبر(ص) تا امروز ادامه دارد و مدعیان انقلابی گری در بزنگاهها مشخص می شود ، بر این باوریم اگر در این امتحانات سخت سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی  پیروز شویم قطعا با یاری خداوند متعال ،حکومت الهی از آن ما است.

   

  وی با اشاره به تجمعات مردم در تهران و برخی شهرهای کشور بیان نمود:اتفاقات تهران و برخی شهرهای دیگر با سوءاستفاده برخی افراد فرصت طلب همراه بود ،باید مشکلات و مطالبات مردم را مانند تبعیض ،مشکلات اقتصادی و اختلافات طبقاتی را به رسمیت بشناسیم و ترتیب اثر بدهیم.

  امام جمعه پیشوا افزود:کارگری که با زحمت فراوان و پس انداز چندین ساله برای خرید خانه با افزایش دو برابری قیمت مسکن مواجه شده است و آقایانی که در خانه های چند هزار متری نشسته اند مشکل گرانی مسکن را درک نمی کنند.

  خطیب جمعه پیشوا اقتصادی با اشاره به اینکه جنگ نرم اقتصادی در حال وقوع است تاکید کرد:قوای مقننه و مجریه و قضائیه باید با تمام قوا جهاد کنند و با همدلی و هم زبانی موقعیت جنگ امروز را درک کنیم؛ وقتی ترامپ آن سر دنیا رجز خوانی میکند که ایران باید به ما التماس کند یعنی جنگ بزرگی شکل گرفته است

  وی در ادامه اضافه کرد:شبیه وضعیت امروز را در دوران دفاع مقدس و تشکیل ستاد بحران دیده ایم، قوه قضاییه با تمام قوت با اخلال گران بعنوان مفسد فی الارض مخالفت و برخورد کند.

   

  امام جمعه پیشوا بیان داشت:اگر جوان ۳۱ ساله ای  ۳۹ هزار سکه را خریده یا کسی ارز بیت المال با بهای ۴۲۰۰ خریداری کرده و ۸ هزار تومان می فروشد باید پای میز محاکمه بیاید و قوه قضائیه با قوه قهریه و قاطعانه با آنها برخورد کند.

  باقری با بیان اینکه هیچ گاه حضور مردم برای دفاع از نظام کمرنگ نخواهد شد گفت:دم از نا امید کردن مردم می زنیدو خود شما باعث ناامیدی مردم شده اید با ناکارآمدی و فساد مردم را نسبت به انقلاب و نظام بدبین می کنید.

  وی افزود:مردم پای کار هستند برای حفظ انقلاب جان داده ند ،بدانید اگر کسی تعرض کند با مردم طرف است ، نگران مردم نباشید و خودتان را اصلاح کنید.

  وی با اشاره تلاش تیم ملی فوتبال و خوشحالی مردم علی رغم متوقف شدن در جام جهانی فوتبال خاطر نشان کرد:تیم ملی فوتبال مردانه بازی کردند وتمام تلاش خود را برای نتیجه گرفتن در مقابل تیم های برتر جهان به کار بستند ؛اگر مردم تلاش مسئولان را مانند تیم ملی فوتبال ببینند قطعا حمایت می کنند.

  باقری افزود: اقایان به جای رسیدگی به مشکلات اقتصادی و وضعیت بد معیشتی مردم به تفریح و توچال می روند ،بعد از چند سال  ۱۸۰ نفر به دولت نامه زده اند ،اگر قرار است سوال بشود چرا سریعتر اقدام نمیکنید ،حتما باید انقلاب ضربه بخورد؟مایه ننگ است نتانیاهو بخواهد مشکل آب ایران را برطرف کند.

   

  امام جمعه شهرستان پیشوا در پایان  اظهار کرد:عملیات روانی دشمن تا حدودی موفق بوده است و ناکارآمدی دولت مشخص شده است ، دشمن دنبال شکاف و اختلافات قومی و قبیله ای است و برای ضربه زدن به انقلاب دست به هر کاری می زند اما در بین این دعواها تنها کسانی که ضربه می خورند و له می شوند مردم هستند.

   

   

  ۱۱ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای