امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 8 ژوئن, 2018 | ساعت انتشار خبر : 14:57 | تعداد بازدید : 20696 نفر | امتیاز خبر :
 • در فشارهای اقتصادی ،دولت و مجلس کمک کار دشمن نباشند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تقدیر از مردم ولایی شهرستان پیشوا برای خلق حماسه ای دیگر ...

  در فشارهای اقتصادی دولت و مجلس کمک کار دشمن نباشند

  خطیب جمعه پیشوا گفت:هدف دشمن فشار اقتصادی و روانی روی ملت ایران است اما مردم پای مقاومتشان ایستاده اند و از سال ۴۲ تا کنون ایستادگی خود را ثابت نمودند اما انتظار آنها از دولت و حاکمیت و مجلس این است که در فشارها  کمک کار دشمن نباشند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تقدیر از مردم ولایی شهرستان پیشوا برای خلق حماسه ای دیگر با زبان روزه و در گرمای هوا برای حضور در راهیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه و قدس شریف اظهار داشت: یقین بدانید حضور شما در راهپیمایی روز قدس کمتر از عبادات در شب قدر نیست، در این روز قدر و ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) مومنین و کفن پوشان دیار ۱۵ خرداد سنگ تمام گذاشتید ونشان دادید رهرو راه شهدا هستید و راه و هدف شهدا را فراموش نخواهید کرد

  خطیب جمعه پیشوا در خصوص شکل گیری رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل اظهار داشت: هفتاد سال از تشکیل رژیم قدس می گذرد و در این سالها دو صفحه متعارض سیاه و سفید در عرصه پیکار رژیم غاصب صهیونیستی  و مردم مظلوم فلسطین مشاهده می شود.

  وی افزود:صفحه سیاه و تاریک عملکرد رژیم غاصب صهیونیستی است که سراسر ظلم و شکنجه و نژاد پرستی و کشتار مظلومین و اواره کردن مردم از سرزمینشان را به جهانیان نشان داده است و در مقابل رشادت مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی و درس گرفتن آنها از مکتب سید الشهدا روی سفید این صفحه است.

  باقری اظهار کرد:این وعده خدا است که در نهایت هر چقدر مبارزه طول بکشد فلسطین پیروز میدان حق است ،ما این پیروزی را با حرکت پشت سر رهبری شجاع و آگاه و با تنگ کردن عرصه بر دشمنان  نزدیک می دانیم و همین تظاهرات ها می تواند باعث ازادی قدس شریف شود.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به ثمرات برجام نافرجام بیان نمود:در مساله تمام شدن برجام هیچ شکی وجود ندارد اما گلایه ما از مجلس شورای اسلامی است که در عرض بیست دقیقه برجام را تصویب کرد و ۵ سال مردم را چشم به راه نتایج آن گذاشت.

  وی افزود:هدف دشمن فشار اقتصادی و روانی روی ملت ایران است اما مردم پای مقاومتشان ایستاده اند و از سال ۴۲ تا کنون ایستادگی خود را ثابت نمودند اما انتظار آنها از دولت و حاکمیت و مجلس این است که در فشارها  کمک کار دشمن نباشند.

  باقری تاکید کرد: دولت باید مشکلات مردم را حل کند اما امروز نگرانی آن ها این است  که شرکت توتال می خواهد از کشور خارج شود،بعد از ۴۰ سال از شکل گیری انقلاب اسلامی به پشتوانه ی رهبری آگاه ،وقتی توانسته ایم موشک با برد بالا تولید کنیم چطور هنوز نتوانسته ایم خودرویی پیشرفته در داخل تولید کنیم .

  خطیب جمعه پیشوا با اشاره به عملیات روانی دشمن در خصوص هشتک صندوق صدقات  بیان نمود: مراقب فریب دشمن باشیم ،یک روز روحانیت و مراجع را به سخره می گیرند و روز دیگر سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی را زیر سوال می برند و امروز کمیته امدادی را که به فرمان امام خمینی ره بعد از یک ماه از پیروزی انقلاب اسلامی تاسیس شده است تحریم می کنند.

  باقری در پایان گفت:مردم و مسئولان نسبت به معرفی شهرستان پیشوا با وجود ظرفیت های عظیمی چون امامزاده واجب التعظیم حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) ، مراسم بنی اسد و پیشوا بعنوان مبدا قیام تاریخی ۱۵ خرداد و  شهدای ۱۵ خرداد و دفاع مقدس کوتاهی کرده اند و از کسانی که در حوزه رسانه و نویسندگی فعال هستند تقاضا می شود در معرفی شهرستان تمام تلاش خود را به کار گیرند.

   379 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای