امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۱ | تعداد بازدید : 19358 نفر | امتیاز خبر :
 • محور مقاومت بر اساس استراتژی امام راحل ،رژیم صهیونیستی را به خاک و خون کشانده است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا سید حسین نقوی حسینی در تجمع مردم شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس ضمن تقدیر از حضور مردم ولایت مدار شهرستان پیشوا برای شرکت در راهپیمایی ...

  محور مقاومت بر اساس استراتژی امام خمینی ره رژیم صهیونیستی را به خاک و خون کشانده است

  نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت:امروز ملت ایران آگاهند و محور مقاومتی که بر اساس استراتژی امام خمینی ره و بر مبنای نامگذاری روز قدس در سراسر جهان شکل گرفته است رژیم غاصب صهیونیستی را به خاک و خون کشیده است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا سید حسین نقوی حسینی در تجمع مردم شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس ضمن تقدیر از حضور مردم ولایت مدار شهرستان پیشوا برای شرکت در راهپیمایی اظهار داشت :مردم با حضور خود در این هوای گرم نشان دادند پای آرمان های نظام و انقلاب و منویات مقام معظم رهبری هستند و مانور قدرتمندی را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند .

  وی با اشاره به اتفاقات بعد از جنگ جهانی دوم و تلاش ابرقدرت ها برای تصاحب جهان افزود:زمانی که جنگ جهانی دوم خاتمه یافت ابرقدرت ها تصمیم بر تقسیم کره زمین را گرفتند و هر کدام سعی کردند بر مناطق تحت نفوذ خود ژاندارم هایی را مستقر کنند و در ایران شاه را برای اجرای اهداف خود در نظر گرفتند.

  نقوی اظهار کرد:استکبار جهانی به دنبال ایجاد پایگاه لاینفک در جهان بودند که با سیاست های آنها پیوند ناگسستنی داشته باشد اما جهان اسلام همیشه باعث نگرانی شرق و غرب بوده است چرا که تمدن های بزرگ را به زانو در آورده است.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت:با یک افسانه ی بی هویت و بی اساس سرزمین اشغالی را هدف قرار دادند و در سرزمین های جهان اسلام پایگاهی زدند و یهودیان را بر این ملت حاکم نمودند.

  وی افزود:استکبار که تمام کشورها را مدیریت می کرد  توانست جنگ را به جنگ اعراب و اسرائیل و یهود تبدیل کند و سطح مقابله را به تقابل نژادی تبدیل کند.

  دکتر نقوی گفت:با پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین مهره غرب در ایران سرنگون شد و نظام ولایی بر اساس قرآن و با محوریت مرجعیت حاکم شد و تمام نقشه های دشمن نقش بر آب شدو در مقابل جنایات و خیانت های آنها ایستادگی کرد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایادی استکبار جرات مقابله با ایران را ندارند خاطر نشان کرد:انقلاب اسلامی با بسیج همه ملت های جهان اسلام حرکتی به نام محور مقاومت را ایجاد کرد و یکی پس از دیگری سنگرهای آنها را نابود کرد .

  وی افزود:باور این شکست ها هیچ گاه در ذهن آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نبود و امروز با آگاهی از توان جهان اسلام و قدرت بازدارندگی و موشکی ایران میدانند با کوچکتیرن حرکتی به فرموده مقام معظم رهبری تلاویو با خاک یکسان خواهد شد.

  دکتر نقوی تاکید کرد:اگر شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق نبودند و در مقابل داعش سینه سپر نمی کردند امروز داعش در پیشوا و در کوچه و بازار بدنبال زن و بچه مردم بود و بدانید آنها تمام توان خود را جمع کرده اند که وراد ایران شوند.

  وی در ادامه بیان نمود:امروز ملت ایران آگاهند و محور مقاومتی که بر اساس استراتژی امام خمینی ره و بر مبنای نامگذاری روز قدس در سراسر جهان شکل گرفته است رژیم غاصب صهیونیستی را به خاک و خون کشیده است.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اثرات نقض برجام توسط آمریکا تصریح کرد:با نقض برجام تکلیف ملت ایران مشخص شد و به دنیا اثبات شد آمریکا برخلاف همه موازین و کنوانسیون های بین المللی ،موافقت نامه بین المللی را زیر پا گذاشته است

  وی افزود:ایران همیشه اهل منطق و گفت و گو است و آمریکا و هم پیمانان او به جامعه جهانی اثبات کردند هیچ گاه اهل گفت و گو و منطق نبودند و تا زمانی که منافع آنها تامین نشود حقوق بشر و معاهدات را زیر پا می گذارند.

  دکتر نقوی در پایان گفت:آمریکا ماهیت خود را به اثبات رساند و برجام بی فرجام به خط پایان رسید ، جمهوری اسلامی با تکیه بر ظرفیت های داخلی و سپردن سکانداری هدایت نظام جمهوری اسلامی به دست با تدبیر مقام معظم رهبری به سر منزل مقصود خواهد رسید./انتهای پیام

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای