امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۱۱ | تعداد بازدید : 16211 نفر | امتیاز خبر :
 • یادواره وتجلیل از شهدای دانش آموز در پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمدی در مراسم یادواره و تجلیل از خانواده شهدای دانش آموز شهرستان پیشوا در سالن ولایت آموزش و پرورش گفت: خادم ترین قشر، فرهنگیان ما بوده اند ...

  یادواره وتجلیل از شهدای دانش آموز در پیشوا

  فرماندار پیشوا: انچه در وصیت نامه شهدا وجود دارد ادامه دادن راه آن ها است.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛محمدی در مراسم یادواره و تجلیل از خانواده شهدای دانش آموز شهرستان پیشوا در سالن ولایت آموزش و پرورش گفت: خادم ترین قشر، فرهنگیان ما بوده اند و عصاره انان نیز شهدای آنان هستند که قدر و منزلت والایی دارند.

  وی افزود: ما امیدواریم که قدر این مملکت را بدانیم و نسبت به وظایفی که به عهده داریم عمل کنیم و پاسدار این حریم و مملکت باشیم .

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: ما وظیفه داریم که قدر این عزیزان را بدانیم و امیدواریم که خداوند سبحان دست ما را از این شهدا کوتاه نکند.

  وی افزود: شهدا پرورش یافته مکتب امام هستند و حقیقتا امام یگانه و بی نظیر بود و ما افتخارات بزرگی بواسطه این در شهرستان داریم.

  شهرستان پیشوا ۵۴ شهید دانش آموز تقدیم نظام اسلامی کرده است که امروز در مراسمی از خانواده آنان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

  همچنین در حاشیه این مراسم علاوه بر اجرای سرود و تئاتر، نمایشگاهی از نقاشی دانش آموزان مدرسه دخترانه شاهد با موضوع انقلاب و شهدا در معرض دید شرکت کنندگان گذاشته شده بود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای