امروز : یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 8 فوریه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 13:00 | تعداد بازدید : 6932 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح دوباره درمانگاه شهید مهتدی بعنوان درمانگاه ۱۰ تختخوابی پیشوا

  به گزارش خبرنگار اجتماعي پايگاه خبري نداي پيشوا؛همزمان با هشتمين روز از ايام الله دهه فجر درمانگاه شهيد مهتدي که چند سال قبل بعنوان دي کلينيک تخصصي شهيد مهتدي افتتاح گرديده بود ...

  افتتاح دوباره درمانگاه شهید مهتدی بعنوان درمانگاه ۱۰ تختخوابی پیشوا

  همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر درمانگاه ۱۰ تختخوابی شهید مهتدی شهرستان پیشوا صبح امروز با حضور امام جمعه ،فرماندار ،شهردار و مسئولان شهرستان افتتاح شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر درمانگاه شهید مهتدی که چند سال قبل بعنوان دی کلینیک تخصصی شهید مهتدی افتتاح گردیده بود دوباره افتتاح شد.

  رئیس اداره بهداشت و درمان شهرستان پیشوا در مراسم افتتاح دوباره درمانگاه شهید مهتدی با تشریح اقدامات اداره بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت: ما براین واقفیم پیشگیری بهتر از درمان است و پیشگیری یعنی رعایت بهداشت ؛ خوشبختانه ما در حوزه بهداشت خدمات رسانی توسط همه همکاران به نحو مطلوب انجام شده است.

  وی افزود:طی یک سال گذشته جوانان شهرستان که متقاضی ازدواج بودند برای کلاس های مشاوره و روانشناسی به خارج از شهرستان میرفتند و با پیگیری و خرید تجهیزات آزمایشگاهی، کلاس های مشاوره حین ازدواج را گذاشتیم و برای تحقق این مهم و نصب تجهیزات آزمایشگاهی در درمانگاه شهید مهاجری ۲۰۰ میلیون تومان هزینه نموده ایم.

  زینی وند گفت:برای ثبت پرونده الکترونیکی تمام جمعیت شهرستان در حوزه بهداشت با ۵ دکل رادیویی در ۵ نقطه شهرستان ،طارند و جلیل آباد و مهاجری و شهید صدوقی این امکان برای ما مهیا شد و صد درصد جمعیت شهرستان دارای پرونده الکترونیک سلامت شدند.

  وی اظهار داشت:در یک سال گذشته ،در بحث سلامت و امنیت غذایی تجهیزاتی که باید به روز باشد را با اعتبار بالغ بر ۸۰ میلیون تومان خریداری نمودیم.

  دکتر زینی وند پیگیری پروژه ها و طرح های نیمه کاره درمانی شهرستان پیشوا را جزو اولویت ها برشمرد و گفت: پیگیری پروژه بهداشتی و نیازی که مردم روستای قلعه سین به خانه بهداشت داشتند،خانه بهداشت قدیمی را تخریب نمودیم و با پیگیری های انجام گرفته و اعتبارات لازم قلعه سین به مانند روستاهای دیگر دارای خانه بهداشت شود همچنین اعتبار پایگاه سلامت کهنک در نظر گرفته شده و انجام خواهد پذیرفت.

  وی افزود:یکی از طرحها در تحول برنامه ملی ، ترویج و توسعه خودمراقبتی است که باید به سمتی برویم مردم از خودشان مراقبت کنند تا به سیستم درمانی نیاز نداشته باشند و در زمینه بهداشت هرچقدر تلاش کنیم کم است.

  رئیس اداره بهداشت و درمان پیشوا گفت:متاسفانه در شهرستان های هم جوار که دیرتر از شهرستان پیشوا تبدیل به شهرستان شدند دارای بیمارستان هستند ؛بر اساس جمعیت شهرستان باید ۱۷۰ تخت داشته باشیم که انشالله با پیگیری صورت گرفته به این مهم دست پیدا کنیم.

  وی اظهار کرد:برای ساخت این درمانگاه اعتبار دو میلیارد در سطح دانشگاه تخصیص داده شده و برای تجهیزات پزشکی یک میلیارد و دویست میلیون تومان در نظر گرفته شده است و بقیه تجهیزات در راه است

  دکتر زینی وند در پایان گفت:کلنیک تخصصی مهاجری صبح ها و درمانگاه شهید مهتدی در شیفت عصر و شب خدمات ارائه خواهند داد و اگر با آقای مهاجری در خصوص ادامه کار در این درمانگاه به توافق نرسیم این مرکز به جای دیگر انتقال داده خواهد شد.

   

  ۱۹۸ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای