امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۳:۲۲ | تعداد بازدید : 5313 نفر | امتیاز خبر :
 • برای استقلال کشور بهای سنگینی داده شده است

  محمد کرم محمدي درحاشيه افتتاح پروژه هاي عمراني شهرستان پيشوا ودر نشست بصيرتي در مسجد حضرت وليعصر روستاي قلعه سين که ساعاتي قبل با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان برگزار شد ...

  برای استقلال کشور بهای سنگینی داده شده است

  فرماندار پیشوا گفت:برای استقلال نظام جمهوری اسلامی از آغازین روزهای شکل گیری آن بهای فراوان داده شده است و بهای آن تلاش و زحمت و تحمل سختی ها و دادن فرزندان این آب و خاک برای حفظ انقلاب است.

  محمد کرم محمدی درحاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان پیشوا ودر نشست بصیرتی در مسجد حضرت ولیعصر روستای قلعه سین که ساعاتی قبل با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران دو دهه با مبارزات گسترده به رهبری امام و روحانیت قیام خود را در زمانی شروع کرد که دین اسلام ضعیف ترین دین در دنیا بود.

  وی افزود: هیچ کس حس نمیکرد انقلاب در کشوری رخ دهد که همه امکانات و نیروهایش در اختیار بیگانگان بود لکن امام خمینی(ره)با توکل به خدا و درایتی بی نظیر ایشان به نام اسلام و همراهی مردم مبارزات خود را آغاز میکرد.

  فرماندار پیشوا گفت:انقلاب اسلامی ما با شعارهای عاشورایی استقلال یعنی عدم وابستگی به شرق و غرب و آزادی وبا ترکیب این دو شعار حکومتی بنام جمهوری اسلامی تشکیل داد.

  وی افزود: از شاخصه های مهم این انقلاب اسلامی که در کمترین انقلابی دیده میشد ،به رای مردم گذاشته شد و با مشارکت و نظر مردم بنام جمهوری اسلامی شکل گرفت.

  کرم محمدی با بیان اینکه لحظه ای از راه انقلاب وامام ورهبری نباید جدا شویم تاکید کرد:برای استقلال نظام جمهوری اسلامی از آغازین روزهای شکل گیری آن بهای فراوان داده شده است و بهای آن تلاش و زحمت و تحمل سختی ها و دادن فرزندان این آب و خاک برای حفظ انقلاب است.

  وی در ادامه گفت:در روزهای آغازین جمهوری اسلامی خلق هاو گروههای کزایی نقاط مختلف کشوربرای حاشیه سازی وعدم توسعه جمهوری اسلامی بوجود آمد اما برای کسی که راه خود را یافته وپشتیبان امام بود اورا راهبر و راهنما و مقتدای خود میدانست به میدان آمد.

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تلاش های دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی تصریح کرد:استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای خبیث جنگ تحمیلی را بر کشور تازه انقلاب کرده ایران با تمام سختی های نداشتن نیرو و ارتش تحمیل کرد تا حاشیه ای برای شکست انقلاب تدارک ببیند.

  وی افزود:تمام دنیا در جنگ تحمیلی مقابل ایران بودند؛اما ملت راه خود را یافته بود و رهبر خود را شناخته بود از تمام وجود مایه گذاشت و فرزندان خود را برای نگهداری وجب به وجب ان فدا کرد.

  فرماندار پیشوا با بیان اینکه جان فشانی های نیروهای بسیجی در شکل گیری انقلاب هیچ گاه از یاد نخواهد رفت گفت: بسیج از توده ها واز میان مردم عادی شکل گرفت و بر اساس خدا محوری و دین باوری برای دفاع از مستضعفان به پا خواست و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرد که نام یاد انها در سراسر جهان و در حافظه تاریخ خواهد ماند.

   

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای