امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۵۵ | تعداد بازدید : 5359 نفر | امتیاز خبر :
 • پروژه های عمرانی در چندین روستای شهرستان پیشوا افتتاح شد

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛همزمان با پنجمين روز از ايام الله دهه مبارک فجر عصر امروز در آئيني چندين پروژه عمراني با حضور امام جمعه ،فرماندار و ساير مسئولان شهرستان مورد ...

  پروژه های عمرانی در چندین روستای شهرستان پیشوا افتتاح شد

  در دومین مرحله از افتتاح پروژه‌های روستایی شهرستان پیشوا چندین پرو‍ژه عمرانی در وستاهای شهرستان پیشوا افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر عصر امروز در آئینی چندین پروژه عمرانی با حضور امام جمعه ،فرماندار و سایر مسئولان شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

  در روستای قلعه‌سین پیشوابیش از ۱۳ میلیارد ریال پروژه عمرانی از قبیل پروژه‌های بهسازی خیابان بهشتی به طول سه هزار و ۶۰۰ مترمربع و با اعتبار دو میلیارد ریال و پروژه اصلاح میادین اصلی و احداث بلوار روستا با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

  همچنین پروژه احداث بلوار خیابان اصلی، تأمین روشنایی و ایجاد فضای سبز بلوار به طول یک کیلومتر و با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و پروژه بهسازی معابر فرعی شهید تاجیک، شهید پشت مشهدی، خرداد ۳ تا ۵، قدس ۴، بن‌بست لاله، آزادگان و قدس ۱ تا ۳ شامل جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت‌ریزی با اعتبار هفت میلیارد ریال افتتاح شد.

  پروژه یکسان‌سازی بوستان محله‌ای و نصب تجهیزات لازم پارکی با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح‌هایی بود که در روستای قلعه‌سین به بهره‌برداری رسید.

  در ادامه این مراسم در روستای اسلام آباد پروژه بهسازی خیابان شهید بختیاری و کوچه آل‌عبا به متراژ تقریبی سه هزار و ۵۰۰ مترمربع و بااعتبار دو میلیارد ریال افتتاح شد.

  همچنین بیش از ۵ میلیارد ریال پروژه عمرانی در روستای قشلاق معین‌آباد از قبیل پروژه احداث بلوار خیابان اصلی روستا و روشنایی بلوار، پروژه بهسازی بلوار اصلی شامل جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت‌ریزی و پروژه بهسازی خیابان کشاورز و معابر فرعی احسان ۹ تا ۱۱ با اعتبار پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری و مالیات بر ارزش‌افزوده مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  بوستان بانوان این روستا نیز در مساحت ۲۰۰ مترمربع با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال احداث گردیده است، افتتاح شد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای