امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۳۶ | تعداد بازدید : 5839 نفر | امتیاز خبر :
 • عصر شعر انقلاب در پیشوا برگزار شد

  به گزارش گروه فرهنگي پايگاه خبري نداي پيشوا؛این عصر شعر به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان و کانون بسيج ...

  عصر شعر انقلاب در پیشوا برگزار شد

  در ششمین روز از ایام الله دهه فجر فاطمی و در آستانه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عصر شعر انقلاب ساعاتی قبل در پیشوا بحضور هنرمندان و مسئولان برگزار شد.

  به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری ندای پیشوا؛این عصر شعر به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه فجر توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان و کانون بسیج هنرمندان ،کانون ادبی حافظ و ناحیه مقاومت جعفربن موسی الکاظم (ع) شهرستان پیشوا برگزار شد.

  در این برنامه فرهنگی جمعی از شاعران استان تهران و منطقه به ارائه  آثار و قطعات اشعار خود در خصوص انقلاب اسلامی، سالگرد پیروزی انقلاب و در مدح حضرت فاطمه (س) پرداختند.

  رئیس بسیج هنرمندان در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت:این برنامه عصر شعر که با همکاری چندین اداره برگزار شده است مطلعی برای همکاری بیشتر ادارات است و این گونه برنامه منشاه خیر برای هنرمندان است.

  وی افزود:بسترهای خوبی در شهرستان وجود دارد که امیدواریم با هماهنگی مدیران شهرستان و با هم افزایی برنامه های خوبی در شهرستان اجرا شود.

  منتظری تاکید کرد :اگر این همکاری و حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان وجود داشته باشد، میزبانی جشنواره نمایش به شهرستان پیشوا تعلق می گیرد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای