امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۳:۰۳ | تعداد بازدید : 5540 نفر | امتیاز خبر :
 • جام زهر را خودی می دهد و تیر را دشمن میزند/انقلاب ما با سرعت در حال حرکت است

  به گزارش خبرنگار اجتماعي پايگاه خبري نداي پيشوا؛حاج حسين يکتا در مراسم بزرگداشت دهه فجر فاطمي ساعتي قبل در مسجد امام خميني شهرستان پيشوا ضمن گراميداشت ايام الله دهه فجر اظهار داشت ...

  جام زهر را خودی می دهد و تیر را دشمن میزند/انقلاب ما با سرعت در حال حرکت است

  مسئول قرارگاه خاتم الاوصیا (ص)گفت:جنگ فرهنگی به راه انداختند تا قلوب جوانان ما را تصرف کنند و بوسیله عوامل داخلی فتنه ها در کشور به پا کردند و بیشترین ضربه را وارد ساختند ؛ همه میدانیم جام زهر را خودی می دهد و تیر را دشمن میزند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا؛حاج حسین یکتا در مراسم بزرگداشت دهه فجر فاطمی ساعتی قبل در مسجد امام خمینی شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار داشت :بسیار زیباست در این ایام یادی از شهدای انقلاب و دفاع مقدس کنیم،از اینکه برمملکت ما چه گذشت و از غصه و قصه های زیای عبور کردیم تا بتوانیم با خیال راحت زندگی کنیم.

  وی افزود: خیلی از خبرهای انقلاب و شاه و دشمنی های دشمنان به مردم علی الخصوص دختران و پسران ما نرسیده است ؛از همان ابتدای انقلاب دشمن تلاش کرده تا به انقلاب ضربه بزند و هرچه کردند نتوانستند راه به جایی ببرند و کوچکترین ضربه به انقلاب ما وارد نشد.

  مسئول قرارگاه خاتم الاوصیا (ص)با بیان اینکه انقلاب ایران با تمام انقلاب ها متفاوت بوده است گفت:امروز اثری از بعث عراق نیست و به راحتی به عراق و کربلا میرویم ؛ هنوز شهدای بسیاری در خاک عراق داریم که امروز استخوانهایشان به ایران باز میگردد که دل خیلی جوانان را با خدا رفیق میکند.

  وی افزود:قصه انقلاب با سرعت در حال حرکت است وتمام دنیامتوجه شده اند ،همان کشوری که قبلا پشت دیوار بصره با دشمن در جنگ بوده است اکنون پشت دیوار بیت المقدس در حال جنگ است.

  یکتا به نفوذ ایران در کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت:امروز گنبد حرم امام حسین (ع)عوض میکنیم ، صحن بزرگ حضرت فاطمه(س) را در نجف بنا میکنیم و حرم امامین عسگرین در سامرا را مرمت میکنیم و اربعین پیاده به کربلا میرویم.

  وی تاکید کرد: نام ویاد امام و شهدا در همه دنیا است و کارهای که ما در کشورهای دیگر انجام میدهیم دشمن را به عصبانیت کشانده و اردوگاه دشمن را ویران کرده است که حضرت آقا هشدارهای فراوانی در خصوص نفوذ دشمن در داخل کشور داده است.

  مسئول قرارگاه خاتم الاوصیا (ص)با بیان اینکه وجود داعش ،سرعت نفوذ انقلاب را دلهای مردم بیشتر کرد گفت:سرعت نفوذ دین اسلام روز به روز در اروپا رو به گسترش بود که داعش را بوجود آوردند تا چهره ای خشن از اسلام را به دنیا معرفی کنند.

  یکتا افزود :نقشه های آنها نقش برآب و اوضاع به هم ریخته شد؛مردم دنیا و اهل تفکر و تعقل که خسته از نظام سلطه و هم جنس بازان بودند با دیدن این وضعیت بدنبال اسلام حقیقی بودند و آن را در ایران یافتند.

  حاج حسین یکتا در ادامه گفت:جنگ فرهنگی به راه انداختند تا قلوب جوانان ما را تصرف کنند و بوسیله عوامل داخلی فتنه ها در کشور به پا کردند ؛ همه میدانیم جام زهر را خودی و تیر را دشمن میدهد و بیشترین ضربه را وارد ساختند.

  وی با اشاره به اینکه بصیرت رمز پیروزی ماست گفت:بیخیال نباشیم و خودمان را به بالای دکل انقلاب برسانیم و ببینیم اردوگاه دشمن به هم ریخته و فرماندهی دشمن متزلزل شده و قلاده ایادی استکبار باز شده و نظام سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و برخوردی آنها با تزلزل روبرو شده است.

  حاج حسین یکتا افزود:تمام توان خود را بکار بستند تا این اتفاقاتی که در انقلاب افتاده و بعنوان طلیعه ظهور قلمداد میشود به سرمنزل مقصود نرسد؛امروز با بهم ریختن محیط زیست و نظام تغذیه که آخرین سنگر آنها است به دنبال عملیاتی کردن نقشه های خود هستند.

  مسئول قرارگاه خاتم الاوصیا (ص)با بیان اینکه باید مطیع امر رهبر باشیم گفت:یهود یقین دارد که کارش تمام شده است و طبق فرمایشات حضرت آقا ملاحظه میکنیم خدای متعال جایگاه بلند و رفیعی برای مردم ایران در نظر گرفته است و ما به ظهور امام زمان نزدیک شدیم و جوانان ما باید خود را برای تمدن نوین اسلامی اماده کنند.

  وی افزود:عصاره تمام علما و حکما مقام معظم رهبری است و دار و ندار خداوند امام زمان(عج) ،دارو ندار امام زمان هم حضرت آقا است و ما باید دارو ندار خود را خرج دارو ندار امام زمان (عج) کنیم.

  حاج حسین یکتا در پایان گفت:این انقلاب پایش خون های بسیاری داده شده است و تحریم و تهدید و تطمیع های فراوانی صورت پذیرفته و جنگ نرم واقتصادی و فشار و نفوذی های داخل وناکارآمدی بسیاری از افراد باعث شده دل مردم خالی شود اما این انقلاب خدایی است ومردم همچنان پای انقلاب ایستاده اند.

   

   

   

   

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای