امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۲ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۵۵ | تعداد بازدید : 7057 نفر | امتیاز خبر :
 • کاروان نمادین ورود امام خمینی (ره) در پیشوا به حرکت در آمد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، صبح امروز همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام(ره) به میهن اسلامی ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان پیشوا با حضور امام جمعه و ...

  کاروان نمادین ورود امام خمینی (ره) در پیشوا به حرکت در آمد

  همزمان با نخستین روز از آغاز دهه مبارک فجر کاروان نمادین ورود امام خمینی (ره) از میدان شهید اردستانی به سمت صحن مطهر حضرت جعفر بن موسی الکاظم به حرکت در آمد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، صبح امروز همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام(ره) به میهن اسلامی ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان پیشوا با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان در حسینیه سیدالشهدا برگزار شد در این مراسم امام جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت:دهه مبارک فجر امسال مقارن با ایام فاطمیه است و به عنوان فجر فاطمی نام نهاده شده است به سفارشات و مقام معظم رهبری باشکوه تر از سالهای قبل برگزار کنیم.

  وی افزود:اثرگذاری و نفوذ جمهوری اسلامی نه تنها در داخل کشور بلکه در کشورهای اطراف ملاحظه میکنیم ،ایادی استکبار و اعراب برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی توسط منافقین هزینه ای بسیاری متحمل شدند اما با شکست مواجه شدند.

  باقری با اشاره به اینکه وجود مقام معظم رهبری ضامن بقا نظام جمهوری اسلامی شده است گفت:این انقلاب با گذشت ۴۰ سال تنها با وجود رهبری حفظ شده است و اگر رهنمودها و درایت ایشان نباشد قطعا ضربه های فراوان خواهیم خورد.

  وی افزود:وحدت و انسجام بین مسئولان نیز در بقای انقلاب نقش مهمی را ایفا میکند وهر چه وحدت بیشتر باشد برکت برای مردم به همراه دارد و درگیری نهادها تنها باعث گرفتاری برای مردم خواهد شد.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با تذکر به اصناف و بازاریان و بیان اینکه برای داشتن جامعه سالم باید طیف های مختلف اصلاح شوند تاکید کرد:در خدمت به مردم باید صادق و جدی باشیم و امت و مردم اصلاح نمیشوند مگر زمانی که مسئولان سالم باشند و بازار سالمی داشته باشیم که کم فروشی در آن نباشد.

  سپس امام جمعه و مسئولان شهرستان به دیدارام الشهدا جنیدی ،مادر ۴ شهید دوران دفاع مقدس رفتند.

  ام الشهدا جنیدی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک ساگرد پیروزی انقلاب اظهار داشت: برای ایام فاطمیه مانند عاشورا عزاداری کنیم و دهه را محترم بداریم و با برگزاری مراسم های جشن و عروسی در شهرستان برخورد کنیم و نگذاریم سر و صداها جگرها را خراش دهد.

  وی افزود :برای اهل بیت حرمت قائل شویم،فرزندان من از سال ۵۹ تا ۶۲ به شهادت رسیدندو هیچگاه به دنبال یادواره گرفتن برای فرزندانم نیستم اما هر بار همزمان با روز شهادت فرزندانم حالت عجیبی به من دست میدهد ؛ بچه های ما کجا و معصومین کجا ؟ عزت و احترام معصومین را هیچ گاه نادیده نگیرید.

  در ادامه این مراسم  همزمان با ورود رهبر کبیر انقلاب کاروان نمادین متشکل از خودروهای نیروهای انتظامی و آتش نشانی و هلال احمر و تاکسیرانی از میدان شهید اردستانی به سمت حرم حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) به راه افتادند.

  خودرو نمادین حامل امام خمینی(ره) که مزیّن به تمثال ایشان بود، مورد استقبال اقشار مختلف مردم، مسئولان قرار گرفت.

  امام جمعه شهرستان پیشوا درپایان این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت:جمهوری اسلامی از لحاظ قدرت و اقتدار در بالاترین سطح خود در این چند سال قرار گرفته است و دشمنان با تحرکات سیاسی و موضع گیری های خود این مفهوم را القا میکنند که ایران از لحاظ اقتدار در بالاترین سطح قرار گرفته است

  باقری تاکید کرد:این اقتدار را مدیون نیروهای جان برکف انتظامی وارتش قهرمان و سپاه سر افراز وهمه نیروهای خدمت گزار هستیم  و ان چیزی که چهل سال باعث پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی شده است، معنویت و وحدت و خدمت به مردم است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای