امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۴۴ | تعداد بازدید : 3177 نفر | امتیاز خبر :
 • امنیت پایدار کشور مرهون مجاهدت بسیجی وار دانشجویان

  امنيت پايدار کشور مرهون مجاهدت بسيجي وار دانشجويان فرمانده سپاه شهرستان پيشوا گفت:نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری دانشجويان و دانشمندان بزرگي است که بسيجي ...

  امنیت پایدار کشور مرهون مجاهدت بسیجی وار دانشجویان

  فرمانده سپاه شهرستان پیشوا گفت:نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری دانشجویان و دانشمندان بزرگی است که بسیجی وار با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:صمد سلطانی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز دانشجو گفت: دانشجویان همواره نقش تعیین کننده‌ای در جریان پیروزی انقلاب اسلامی ایران ایفا کرده‌اند وحضور آگاهانه دانشجویان در صحنه های مبارزه با رژیم ستمشاهی در کنار سایر اقشار انقلابی کشور عزیزمان ایران هرگز از حافظه تاریخی این مرز و بوم و ملت آگاه آن پاک نخواهد شد
  وی افزود: در این رهگذر دانشجویان بسیاری جان خود را در طبق اخلاص نهاده و در راه پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی در ادوار مختلف به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.

  سلطانی تاکید کرد:بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگی است که بسیجی وار با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

  فرمانده ناحیه مقاومت جعفر بن موسی الکاظم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص بصیرت افزایی تاکید کرد:بصیرت و موقع شناسی دانشجویان، سرمایه ای گران سنگ بوده و همواره موجب رسوایی مستکبران و فتنه گران گردیده و در ۱۶ آذرماه سال ۱۳۳۲، نیز خون پاک سه شهید دانشجوی پیام آور آزادی خواهی و عزت دانشجویان مسلمان ایرانی شد.

  وی در ادامه گفت:روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است.
  سلطانی با اشاره به نقش دانشجویان در راه صیانت از آزادی و استقلال به تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب ،تصریح کرد: تداوم حرکت تاریخی انقلاب و نفی سلطه بیگانگان توسط دانشجویان آگاه و انقلابی با کسب بصیرت سیاسی میسر خواهد بود تا فردایی بهتر را برای امت اسلامی رقم بزنند و دشمنان قسم خورده انقلاب و ملت را همان‌گونه که در جنگ سخت به شکست کشاندند در جنگ نرم نیز ناامید و سرخورده کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جعفر بن موسی الکاظم در پایان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دانشجو گفت: یقینا فرزندان میهن اسلامی در کسوت علم و دانش و در ادامه راه پیشگامان مبارزات استکبارستیزی در دوران ستم‌شاهی، بار دیگر پیروز میدان خنثی‌کردن توطئه‌های ایادی سلطه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جهان خواهند بود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای