امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۴۲ | تعداد بازدید : 3084 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا نقش بسزایی در تولید دانش و توسعه علمی کشور دارد

  پيشوا نقش بسزايي در توليد دانش و توسعه علمي کشور دارد فرماندار شهرستان پيشوا گفت:پيشوا با برخورداری از چهار واحد دانشگاهی، دو حوزه علمیه و بالغ‌بر 18 هزار دانشجو، سهم بسزایی را در ...

  پیشوا نقش بسزایی در تولید دانش و توسعه علمی کشور دارد

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت:پیشوا با برخورداری از چهار واحد دانشگاهی، دو حوزه علمیه و بالغ‌بر ۱۸ هزار دانشجو، سهم بسزایی را در تولید دانش و توسعه علمی کشور بر عهده دارد.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا: محمدکرم محمدی در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن روز دانشجو بیان کرد: ۱۶ آذر که حاصل یک روند مبارزاتی عمیق است، نقطه عطف و حرکتی ماندگار و پرافتخار در تاریخ ایران اسلامی محسوب می‌شود و آگاهی و بیداری نسل جوان را در مقابل زیاده‌خواهی و زیاده‌طلبی دشمنان نشان می‌دهد.

  وی افزود: دانشگاه‌ها یکی از نهادهای فرهنگ‌ساز و زمینه‌ساز برای توسعه فرهنگی کشور هستند و دانشجویان نیز به‌عنوان دانش‌آموختگان این مراکز، نقش مؤثری را در مهندسی کلان کشور ایفا می‌کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا بیان کرد: علم‌جویی و کوشش در پیشرفت علمی، آرمان‌خواهی و آرمان‌طلبی، احساس مسؤولیت و در صحنه بودن، حساسیت برابر مسائل سیاسی داخلی و بین‌المللی، استقلال، آزادگی و عزت‌دینی، مطالبه‌گری و ایمان پاک و استوار از ویژگی‌های یک دانشجو برای مهندسی فرهنگی جامعه است.

  محمدی با اشاره به بینش شهید مطهری نسبت به دانشجویان گفت: دانشجویان به‌عنوان حاملان پیام انقلاب و تضمین‌کنندگان پویایی و تحرک انقلابی، همواره باید پیشگام و پیشاهنگ با انقلاب باشند.

  وی با اشاره به وسعت مراکز آموزش عالی در شهرستان پیشوا بیان کرد: این شهرستان با برخورداری از چهار واحد دانشگاهی، دو حوزه علمیه و بالغ‌بر ۱۸ هزار دانشجو، سهم بسزایی را در تولید دانش و توسعه علمی کشور بر عهده دارد.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: امیدوارم به مدد ایمان، اندیشه، تعهد، علم‌ورزی و علم‌جویی دانشجویان، بتوانیم قدم‌های پویاتر و استوارتری را در جهت توسعه کمی و کیفی دانش و فناوری علمی کشور برداریم و با عبور کردن از مرزهای دانش، زمینه اعتلا و بالندگی ایران اسلامی و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی را بیش از گذشته فراهم کنیم.

  محمدی با گرامیداشت حماسه ۱۶ آذر و یاد و خاطره شهدای دانشجو گفت: این روز را به تمام دانشجویان و اساتید دانشگاهی و مراکز آموزش عالی به‌ویژه اساتید و دانشجویان روشن‌فکر، عدالت‌خواه، آزاداندیش و آزادی‌خواه شهرستان پیشوا تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم با تعهد و هم‌افزایی همه نیروها و ظرفیت‌های علمی، شاهد شکوفایی هر چه بیشتر ایران اسلامی باشیم.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای