امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۱۸ | تعداد بازدید : 8389 نفر | امتیاز خبر :
 • حمایت های بیمه ای گسترده از خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا ،حسین علیپور در حاشیه دومین دوره طرح سپاس استان تهران که در شهرستان پیشوا برگزار شد، با اشاره به اينکه سن و سال اکثر ايثار گران ...

  حمایت های بیمه ای گسترده از خانواده بنیاد شهید و امور ایثارگران

   رئیس اداره درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران:ایثارگران می‌توانند با مراجعه به اداره ستادی این بنیاد در سراسر استان تهران از میزان حمایت‌های بیمه‌ای اطلاع‌یافته و موضوعات درمانی خود را حسب نیاز و حضور متخصصان طرف قرارداد با بنیاد شهید سروسامان دهند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ،حسین علیپور در حاشیه دومین دوره طرح سپاس استان تهران که در شهرستان پیشوا برگزار شد، با اشاره به اینکه سن و سال اکثر ایثار گران به ویژه خانواده های شهدا بالاست اظهار داشت: بنیاد شهید در کنار تمام حمایت‌های خود یکی از مهمترین فعالیت های خود را بر روی بحث درمان متمرکز کرده است و این موضوع در حد شعار نیست.

  وی افزود:با عقد قرارداد با مراکز درمانی، داروخانه‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای، به گواه اسناد و مدارک موضوعی است که می‌توان باقدرت از آن دفاع کرد که حل مشکلات درمانی ایثارگران از اهم فعالیت‌های بنیاد شهید است.ضرورت حمایت درمانی بیشتری از این قشر احساس می‌شود.

  رئیس اداره درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان حمایت های بیمه ای این سازمان برای خانواده های ایثارگران تاکید کرد: ایثارگران می‌توانند با مراجعه به اداره ستادی این بنیاد در سراسر استان تهران از میزان حمایت‌های بیمه‌ای اطلاع‌یافته و موضوعات درمانی خود را حسب نیاز و حضور متخصصان طرف قرارداد با بنیاد شهید سروسامان دهند.

  وی افزود:در حال حاضر بیمه دی به‌عنوان شرکت بیمه‌گذار طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران خدمات مطلوبی را به جامعه هدف ما ارائه می‌کند که امیدواریم این خدمات تنوع بیشتری یافته تا میزان رضایت قشر فهیم ایثارگر افزایش یابد.

  رئیس اداره درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با بیان اینکه ما همواره بدهکار ایثارگران هستیم تصریح کرد:ادوار مختلف تاریخ ایران، مملو از ایثارگری و فداکاری این عزیزان است و نام رفیع ایثارگران و جان‌برکفانی که خود را فدای میهن کرده‌اند، بر تارک تاریخ این مرزوبوم برای همیشه می‌درخشد.

  علیپور اظهار داشت: در شهرستان پیشوا به مدد انفاس قدسی شهدا و شهید بزرگ این شهر حضرت جعفر ابن موسی الکاظم (ع) و تعامل میان ادارات و دستگاه‌های اجرایی با بنیاد شهید، مشکل خاص چندانی مشاهده نشده است که امیدواریم این روحیه تعاون و مددکاری در جامعه گسترش‌یافته و کمترین چالش را در جامعه هدف بنیاد شهید شاهد باشیم./انتهای پیام

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای