امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۱۳ | تعداد بازدید : 3544 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت سه عنصر ارتقاء شهر پیشوا

  مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت سه عنصر ارتقاء شهر پيشوا رئيس شوراي اسلامي شهرستان پيشوا گفت:مسئولان شهر پيشوا در جهت توسعه شهر، بیش‌ازحد توان کار کردند اما زمینه‌های فعالیت در این شهر فراوان و ...

  مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت سه عنصر ارتقاء شهر پیشوا

  رئیس شورای اسلامی شهرستان پیشوا گفت:مسئولان شهر پیشوا در جهت توسعه شهر، بیش‌ازحد توان کار کردند اما زمینه‌های فعالیت در این شهر فراوان و میزان درآمدها پایین است و پیشبرد همه کارها با ترکیب سه عنصر مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت میسر خواهد شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:سیدمرتضی طباطبایی در دیدار با امام جمعه پیشوا که به همراه حکمت امیری شهردار جدید شهر پیشوا انجام شد، اظهار داشت: پیشوا از سال ۱۳۳۲ به شهر تبدیل شده است و شهرداری در آن استقرار یافته است اما بدلیل نداشتن زیر ساخت های لازم در زمان ارتقاء به شهرستان با مشکلات عدیده ای روبرو شده است.

  وی با اشاره به اینکه مردم پیشوا هیچ‌گاه انتظارات و خواسته‌های غیرمعقولی را مطالبه نکرده‌اند گفت:مردم این منطقه همواره خواسته های معقولی داشته اند لکن با ارتقاء به شهرستان باید امکانات در خور یک شهرستان فراهم شود.

  رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا در ادمه ضمن اشاره به سفر محمدحسین مقیمی به شهرستان پیشوا به منظور بررسی مشکلات شهرستان گفت: در یک شهر تاریخی، مذهبی و دانشگاهی با قدمت فراوان، نبود امکانات بهداشتی و درمانی در حد حتی یک تخت بیمارستانی تعجب استاندار را بر انگیخت..

  طباطبایی با اشاره به تلاش شهرداران و شوراهای اسلامی ادوار گذشته گفت:مسئولان شهر پیشوا در جهت توسعه شهر، بیش‌ازحد توان کار کردند اما زمینه‌های فعالیت در این شهر فراوان و میزان درآمدها پایین است و پیشبرد همه کارها با ترکیب سه عنصر مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت میسر خواهد شد.

  رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا به انتظارات گسترده مردم پیشوا اشاره کرد و گفت: انتخاب فردی با دکترای معماری و شهرسازی با سوابق درخشان بعنوان شهردار پیشوا سطح توقع مردم را بالا برده است و نیاز به برنامه‌ریزی مناسب برای تغییرات گسترده در پیشوا داریم.

  طباطبایی در پایان با مثبت ارزیابی نمودن اتحاد و همدلی بین مدیران گفت: از برگ های برنده شهرستان ،وحدت میان ادارات است که علی‌رغم بومی نبودن بسیاری از مدیران، وحدت و انسجام خوبی میان آن‌ها برقرار است و امیدواریم با همکاری، هماهنگی بیشتر شاهد رفع مشکلات موجود در شهر پیشوا باشیم.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای