امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۱۱ | تعداد بازدید : 13422 نفر | امتیاز خبر :
 • مجموعه شهرداری فارغ از سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی باشند.

  مجموعه شهرداري فارغ از سلايق سياسي به دنبال خدمت رساني باشند.   امام جمعه شهرستان پيشواگفت:تمام ادارات در همه شهرستان‌ها، درگیر مسائل سیاسی هستند اما شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا بايد با کنار ...

  مجموعه شهرداری فارغ از سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی باشند.

   

  امام جمعه شهرستان پیشواگفت:تمام ادارات در همه شهرستان‌ها، درگیر مسائل سیاسی هستند اما شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا باید با کنار گذاشتن حاشیه و بدون سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی به مردم باشند.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا :حکمت امیری در نخستین روز تکیه بر سکان شهرداری پیشوا با امام جمعه شهرستان پیشوا دیدار و گفت و گو کرد.
  در این دیدار حجت السلام روح الله باقری با اشاره به اینکه انتخاب یک شهردار متخصص، متعهد و با سابقه درخشان، مردم و مسؤولان را امیدوار کرده و باعث افزایش انتظارات شده است اظهار داشت : در مدیریت جدید شهری پیشوا به طور حتم با توانایی و ظرفیت و استعدادی که وجود دارد، به خواست و مطالبات مردم، پاسخ مناسبی داده خواهد شد.
  وی افزود:شهرداران پیشین شهر پیشوا کارها و خدمات بسیار زیادی انجام داده اند اما هنوز کارهای فراوانی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه و پرداخته شود.

  باقری با اشاره به اینکه کادرسازی ضرورت‌های نظام اسلامی و ضعف در کادرسازی از مشکلات امروز جامعه است؛ گفت:متاسفانه در نظام جمهوری اسلامی به منظور پرورش نیروهای کار آمد و متخصص عملکرد ضعیف بوده است.
  وی اظهار کرد: در شهر پیشوا با تشخیص پتانسیل ها و استعدادهای موجود و با بهره گیری از تخصص، تجربه و تعهد شهردار جدید در جهت تحقق کادرسازی تلاش کرد تا ضمن استفاده از نیروهای خلاق افق‌های روشنی برای مردم ترسیم کرد.

  امام جمعه پیشوا به مشکلات شهر پیشوا اشاره کرد و گفت: مبلمان شهری پیشوا با در نظر گرفتن فرهنگ و هویت مردم این منطقه، سازگار نیست و بافت قدیم و جدید باید مبلمان و منظر شهری مناسب را فراهم آورد.

  باقری ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها لازم دانست و تصریح کرد: شهرداری نباید به دلیل مبالغ ارزش‌افزوده‌ای که به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود از ایجاد درآمد پایدار غافل شود و کسب درآمد را کنار بگذارد بلکه ایجاد زیرساخت‌های درآمدی را بعنوان هدف خود قرار دهد.

  امام جمعه شهرستان پیشوا خطاب به شورای اسلامی و شهرداری تاکید کرد:تمام ادارات در همه شهرستان‌ها، درگیر مسائل سیاسی هستند که شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا باید با کنار گذاشتن حاشیه و بدون سلایق سیاسی به دنبال خدمت رسانی به مردم باشند.
  باقری به روحیه جهادی و انقلابی شهردار پیشوا اشاره کرد و گفت:در جامعه امروز ما،کار جهادی گم شده است اما شهردار جدید پیشوا در سال‌های جبهه و جنگ با سابقه درخشانی که از خود نشان داده است یقینا در پیشوا هم با کمک شورای اسلامی در جهت پیشرفت شهر موفق عمل خواهد کرد.

  باقری در پایان حمایت خود را از مجموعه شورای اسلامی و شهرداری اعلام کرد وگفت:هر جا نیاز احساس شود، در کنار مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در جهت تحقق خواسته‌های مردم پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای