امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۴ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۲۲ | تعداد بازدید : 13780 نفر | امتیاز خبر :
 • دهه فجر انقلاب سرآغاز شکوفایی در بخش بهداشت و درمان شهرستان پیشوا

  دهه فجر انقلاب سرآغاز شکوفايي در بخش بهداشت و درمان شهرستان پيشوا   دکتر سيد حسين نقوي حسيني نماينده مردم شهرستان هاي پيشوا و ورامين و قرچک گفت:دهه فجر با افتتاح نخستين مرکز رسمي ...

  دهه فجر انقلاب سرآغاز شکوفایی در بخش بهداشت و درمان شهرستان پیشوا

   

  دکتر سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستان های پیشوا و ورامین و قرچک گفت:دهه فجر با افتتاح نخستین مرکز رسمی بهداشت و درمان شهرستان پیشوا همراه خواهد بود.
  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا:دکتر سیدحسین نقوی‌حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا که در فرمانداری شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق (ع) اظهار داشت: هدف از خلقت آدم این است که عبد صالح خداوند شود و آدمی با وجود مشکلات فراوان در زندگی به سختی می‌تواند عبد مورد انتظار خداوند شود با قرار گرفتن دین و دنیای مردم در دست مسولان ، رضایتمندی مردم نیز توسط مسؤولان شکل خواهد گرفت .

  نقوی با اشاره به هفته بسیج در خصوص اهداف بسیج گفت: فرهنگ و هدف بسیج به منظور نجات‌ بشریت است که آثار آن در این برهه از زمان و خارج از کشور به‌خوبی شاهد هستیم.

  نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تکیه بر فرهنگ بسیج پیروزی بزرگ‌ محور مقاومت بر فتنه بزرگ قرن بیست و یکم حاصل شد گفت: سربازان گمنام امام زمان و ساختار امنیتی نظام جمهوری اسلامی ایران به‌ روش باور نکردنی به اسناد و مذاکرات خصوصی داعش دست یافتند و ایران توانست کنترل و نظارت اوضاع را دست بگیرد.

  وی افزود: داعش برنامه‌ریزی برای ایجاد فتنه‌ای را در سر می پروراند که ۱۰۰ سال جهان اسلام را به خود مشغول سازد و این فتنه در گسلی خونین طراحی‌ و برنامه ریزی شده بود.

  نقوی حسینی با اشاره به اینکه امروز حیثیت آمریکا زیر سوال رفته است تصریح کرد: مقاومت همه ملت‌های آزدی‌خواه مسلمان به‌ویژه محور مقاومت،سپاه قدس، حزب الله ،این فتنه خنثی شد به طریقی که عصبانیت آمریکا را بر انگیخت.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در مذاکرات بین‌المللی چون آمریکایی‌ها تلاش کردند مذاکرات ژنو را محور حل سوریه قرار دهند؛ایران آنها را کنار گذاشت ،اما جمهوری اسلامی ایران مذاکرات آستانه را جایگزین آن قرار داد.

  نقوی‌حسینی در ادامه گفت: اینکه بحران سوریه را مذاکرات آستانه هدایت و مدیریت کرد، برای آمریکا قابل تحمل نبود و مثلت صهیونیست، آمریکا و عربستان از هیچ عملی بر علیه و نابودی جمهوری اسلامی دریغ نمیکنند چرا که جمهوری اسلامی اعتبارشان را زیر سؤال برد و شکست‌های زیادی را نصیبشان کرد.

  نقوی در ادامه با اشاره به مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا گفت: حدود ۵۵ سال قبل زمین مرکز بهداشت و درمان تأمین اجتماعی واگذار شد که احداث آن با بازدید و قول مساعد وزیر تعاون، به‌عنوان نخستین مرکز رسمی بهداشت و درمان شهرستان در دستور کار قرار گرفت و تا دهه فجر انقلاب اسلامی، تجهیز و افتتاح خواهد شد.

  نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی با گلایه از روند آهسته احداث بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر ۹ سال پیش سه هکتار زمین در جای بسیار مناسب را به‌منظور احداث بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی به این دانشگاه واگذار کرد و قول داده شد که این پروژه، سه ساله احداث و راه‌اندازی خواهد شد.

  نقوی‌حسینی افزود: اکنون بعد از گذشت ۹ سال، این مطالبه مردم شهرستان پیشوا از دانشگاه آزاد اسلامی است که به تعهدات خود عمل کند.

  نماینده مردم پیشوا در پایان تصریح کرد: مرکز مهاجری که مورد بازدید وزیر بهداشت و درمان قرار گرفت و مرکز شهید مهتدی باید تجهیز گردد و می‌تواند به‌عنوان یک مرکز بهداشت و درمان مورد استفاده قرار گیرد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای