امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۴ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۳۶ | تعداد بازدید : 12037 نفر | امتیاز خبر :
 • امروز بداخلاقی به بهانه مقدس بودن هدف در مباحث سیاسی و انتخابات بروز میکند

  امروز بداخلاقي به بهانه مقدس بودن هدف در مباحث سياسي و انتخابات بروز ميکند   امام جمعه شهرستان پيشوا گفت:همانطور که در جامعه امروز مساله بد اخلاقي درمباحث سیاسی و انتخابات بروز میکند وچون ...

  امروز بداخلاقی به بهانه مقدس بودن هدف در مباحث سیاسی و انتخابات بروز میکند

   

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:همانطور که در جامعه امروز مساله بد اخلاقی درمباحث سیاسی و انتخابات بروز میکند وچون به خیال خود هدف را مقدس میدانند هر راه ناصواب و توسل به دروغ ونیرنگ و کلاه گذاشتن بر سر مردم را برای دست یافتن به این هدف خود بر میگزینند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا :امام جمعه شهرستان پیشوا در مراسم افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج طلاب که در حوزه علمیه جعفریه برگزار شد ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت:در جامعه امروز شادی برای برگزاری اعیاد مذهبی بسیار کمرنگ شده است و بعضا عده ای از راه نادرست و حرام به شادی می پردازند و در فضای مجازی شاهد هستیم که در لندن یا کشورهای اروپایی چند هفته تا ولادت حضرت مسیح اقدام به آزین بندی و چراغانی و جشن و سرورنموده اند.
  وی افزود:سیره و شخصیت والای پیامبر اکرم (ص)به گونه ای است که هر شخصی ناتوان از شناخت و معرفی شخصیت و سیره والای آن پیامبر عظیم الشان است چرا که به فرموده پیامبر اکرم (ص) خطاب به حضرت علی (ع)،هیچ کس غیر از خدا و حضرت علی (ع)قادر به شناخت پیامبر اکرم (ص)نیستند.
  باقری با اشاره به آیه قرآن کریم در خصوص معرفی شخصیت والای پیامبر اکرم (ص) گفت:وقتی خداوند متعال میخواهد پیغمبر را با تمام فضائل و مناقب معرفی کند تنها به یک جمله بسنده میکند و آن شخصیت والا را ،پیغمبر اخلاق معرفی میکند.
  امام جمعه شهرستان پیشوا در ادامه گفت:اخلاقی که متاسفانه درجامعه و بین بشریت گم شده است و تمام بدبختی ها و فلاکت و مصیبت هایی که امروز بشریت دچار آن شده است از بی اخلاقی است.
  باقری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی گفت: در جامعه امروزدینداری همچنان پابرجاست و منتها سبک زندگی عوض شده است واخلاق در زندگی شخصی و اجتماعی گم شده است.

  امام جمعه شهرستان یشوا در ادامه در خصوص تفکر عده ای برای دست یافت به حق از هر راهی گفت:پیامبر اکرم (ص) حق را با حق معرفی کرد اما عده ای بر این باورند که چون حق مقدس است دست یافتن به آن از هر راهی بدون اشکال است.
  وی افزود:همانطور که در جامعه امروز مساله بد اخلاقی درمباحث سیاسی و انتخابات بروز میکند وچون به خیال خود هدف را مقدس میدانند هر راه ناصواب و توسل به دروغ ونیرنگ و کلاه گذاشتن بر سر مردم را برای دست یافتن به این هدف خود بر میگزینند.

  باقری در ادامه در خصوص بلای طبیعی که برمردم کرمانشاه نازل شد وتفکر عده ای که آن را حاصل گناه و معصیت مردم این مناطق قلمداد نمودند تاکید کرد:وقتی فرزند پیامبر از دنیا رفت خورشید گرفتگی به وقوع پیوست  و مردم نزد پیامبر اکرم (ص)رفتند و گفتند:فوت فرزند شما دلیل این اتفاق است و پیامبر میتوانست آن زمان برای گرویدن عده ی زیادی به دین اسلام این موضوع را تائید کند اما فرمودند این یک نشانه ای از نشانه های خداوند است.
  امام جمعه شهرستان پیشوا در پایان در خصوص عملکرد مثبت بسیج از ابتدای شکل گیری تا کنون گفت: بسیج نزدیک به سی قشر داردکه ازابتدای انقلاب تا به امروز بسیج درهمه عرصه های جنگ نظامی و غیر نظامی، تربیتی و آموزشی وخدمات رسانی عملکرد خوبی داشته است و یکی از دستورات مستقیم امام خمینی (ره) بر ورود طلاب در مقوله بسیج است که امیدواریم با شکل گیری بسیج طلاب در حوزه علمیه کارهای خیری به ثمر برسد که هم بسیج از برکت حوزه علمیه بهره ببرد و هم طلبه ها از برکت بسیج فیض ببرند.

  ۱۱ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای