امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۳ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۱۶ | تعداد بازدید : 11707 نفر | امتیاز خبر :
 • کتابخانه های پیشوا ۱۴ آذر ماه رایگان ثبت نام میکنند

   کتابخانه هاي پيشوا 14 آذر ماه رايگان ثبت نام ميکنند   همزمان با ميلاد پيامبر مهر و رحمت حضرت محمد مصطفي و ولادت امام جعفر صادق کتابخانه هاي پيشوا فردا رايگان ثبت نام ميکنند. به ...

   کتابخانه های پیشوا ۱۴ آذر ماه رایگان ثبت نام میکنند

   

  همزمان با میلاد پیامبر مهر و رحمت حضرت محمد مصطفی و ولادت امام جعفر صادق کتابخانه های پیشوا فردا رایگان ثبت نام میکنند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا به همت مسئول کتابخانه های شهرستان پیشوا و به مناسبت میلاد پیامبر نور و رحمت ،حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق ( ع )ثبت نام رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان پیشوا در روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه صورت می پذیرد.
  این کتابخانه ها شامل کتابخانه پانزده خرداد واقع در پیشوا میدان آزادی خیابان رجایی و کتابخانه فردوسی در روستای طارند بالا جنب دهیاری طارند بالا و کتابخانه شهدای امامی امین بخش جلیل آباد جنب بخشداری می باشد که عضویت در هر یک از کتابخانه امکان امانت بردن کتاب از دیگر کتابخانه ها را میسر خواهد کرد.
  لذا از کلیه علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی دعوت به عمل می آید که جهت عضویت رایگان به همراه یک قطعه عکس و مدارک شناسی ( کارت ملی، کارت شناسایی اتباع بیگانه یا پاسپورت) به کتابخانه مورد نظر مراجعه نمایند.
  لازم به ذکر است افراد می توانند به منظور تسریع در امر ثبت نام، ثبت نام اولیه خود را در سایت samanpl.ir انجام و به کتابخانه مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای