امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۳ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۳۲ | تعداد بازدید : 11827 نفر | امتیاز خبر :
 • توافق نامه برای رفع مشکلات مالیات بر ارزش افزوده مشاوران املاک پیشوایی

  توافق نامه براي رفع مشکلات ماليات بر ارزش افزوده مشاوران املاک پيشوايي   به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا به نقل از روابط عمومی اتحادیه املاک پيشوا ، سعيد اشرف ،ابوطالب شیرکوند، علیرضا حیدری ...

  توافق نامه برای رفع مشکلات مالیات بر ارزش افزوده مشاوران املاک پیشوایی

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا به نقل از روابط عمومی اتحادیه املاک پیشوا ، سعید اشرف ،ابوطالب شیرکوند، علیرضا حیدری و رؤسای اتحادیه‌های املاک شهرستان‌های پیشوا، ورامین و قرچک به همراه عبدالله بهرامی نماینده اتحادیه ورامین در امور مالیاتی با سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم شهرستان‌های پیشوا ،ورامین،قرچک در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

  نماینده مردم شهرستان‌های پیشوا،قرچک،ورامین در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: با توجه به اینکه در لایحه بودجه امسال موارد مهمی در خصوص کاهش یا تخفیف مالیاتی برای صنوف پیش‌بینی ‌شده است، ترتیبی برای پیگیری این موضوع مهم و اجرایی شدن آن اتخاذ خواهد شد.

  سیدحسین نقوی‌حسینی تأکید کرد: مشکلات مالیات بر ارزش‌افزوده مشاوران املاک با امضای توافق‌نامه‌ای بر اساس قوانین موجود، رفع می‌شود.

  وی ادامه داد: این توافق‌نامه بعد از جلسه با تقوی‌نژاد مدیر امور مالیاتی کشور، با حضور نوری رئیس سازمان مالیاتی و قربانی مدیرکل ارزش‌افزوده استان تهران، رؤسای اتحادیه املاک سه شهرستان پیشوا ،قرچک و ورامین به همراه بنده امضا می‌شود تا مشاوران املاک این شهرستان‌ها دچار مشکل و ضرر و زیان نشوند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای