امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۳ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۱۹ | تعداد بازدید : 11172 نفر | امتیاز خبر :
 • سه طلا ،یک نقره و دو برنز حاصل تلاش سهراب مرادی و ناتوانی رستمی

  سه طلا ،يک نقره و دو برنز حاصل تلاش سهراب مرادي و ناتواني رستمي به گزارش پايگاه خبر ورزشي نداي پيشوا:تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در ششمین روز از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان در ...

  سه طلا ،یک نقره و دو برنز حاصل تلاش سهراب مرادی و ناتوانی رستمی

  به گزارش پایگاه خبر ورزشی ندای پیشوا:تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در ششمین روز از مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان در آناهیم آمریکا با درخشش سهراب مرادی و ایوب موسوی مدال‌های خوشرنگی را بدست آورد.

  هرچند کیانوش رستمی همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد به‌دلیل تمرینات انفرادی و غیرحرفه‌ای و مصدومیتی که به‌دلیل همین تمرینات دچار شده بود و بی‌اعتمادی به کوچینگ ۲ مدال خوشرنگ را از دست داد تا کشور شیلی بعد از سال‌ها صاحب مدال آن‌هم از جنس طلا شود اما مرادی با رکوردشکنی کام تلخ اهالی وزنه‌برداری را شیرین کرد.

  کیانوش رستمی که تنها با اتکا به خود و البته رفتاری که یک بار نیز در لیگ از او سر زده بود و انتخاب نکردن وزنه سبک‌تر در حرکت اول دوضرب روی تخته رفت و در نهایت با یک اشتباه تاکتیکی به‌راحتی مدال دوضرب و البته مجموع جهان را به‌همراه امتیاز بسیار زیاد برای تیم ایران از دست داد تا دود تک‌روی وی به چشم فدراسیون و خودش برود.

  در سوی مقابل سهراب مرادی زیر نظر کادرفنی و فدراسیون ضمن شکستن رکورد دوضرب دنیا، رکورد مجموعی را که در اختیار خودش بود نیز ۴ کیلو ارتقا داد تا با کسب ۳ طلای دنیا ناکامی محض رستمی را کمرنگ‌تر کند. البته ۲ نشان برنز سید ایوب موسوی در حرکت دوضرب و مجموع با وجود سن کم این وزنه‌بردار نیز طعم خاصی داشت تا در مجموع تیم ایران ۳ طلا، یک نقره و ۲ برنز در ۲ وزن نخستی که وزنه‌برداران کشورمان روی تخته رفته‌اند، به‌دست آوردند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای