امروز : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۲ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۵۳ | تعداد بازدید : 1961 نفر | امتیاز خبر :
 • سوت مترو تهران به پیشوا سال ۹۸ به گوش میرسد.

  سوت مترو تهران به پیشوا سال ۹۸ به گوش میرسد. کمبود اعتبار و سختي کار موانعي براي سرعت بخشيدن به اين پروژه حياتي و مهم است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا:سیدحسین نقوی ...

  سوت مترو تهران به پیشوا سال ۹۸ به گوش میرسد.

  کمبود اعتبار و سختی کار موانعی برای سرعت بخشیدن به این پروژه حیاتی و مهم است.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا:سیدحسین نقوی حسینی، درباره وضعیت اجرایی پروژه تهران – ورامین،گفت: عملیاتی شدن پروژه مترو تهران – ورامین از مسیر پیشوا ورامین تا ایستگاه جوانمرد قصاب نیازمند احداث ۷۰ پل است البته پروژه مذکور در دولت نهم به میزان ۱۰ درصد پیشرفت داشته است.

  نماینده مردم پیشوا ورامین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بهره برداری از مترو تهران – ورامین پیشوا می‌تواند منجر به کاهش حجم ترافیکی جاده ای شود بنابراین باید برای عملیاتی شدن پروژه مذکور اعتبارات فوق به نحو شایسته ای باید اختصاص یابد و این درحالی است که ایجاد مترو تهران – پیشوا در شرایطی نیازمند احداث ۷۰ پل از پیشوا_ورامین تا ایستگاه جوانمرد قصاب است که بیش از ۵۰ عدد پل و وزیر گذره برای بهره بردار ی هرچه سریعتر این پروژه بسیارمهم احداث شده است.

  وی ادامه داد: پروژه خدمات ریلی ورامین، قرچک، پیشوا و تهران فراز و نشیبهای زیادی داشته است بنابراین انتظارداریم با تزریق به موقع اعتبارات بتوان هرچه سریعتر این پروژه مهم و بسیار کاربردی را عملیاتی کرد.

  عضو هیأت رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه سوت مترو تهران- ورامین پیشوا سال ۹۸ به گوش می‌رسد، یادآورشد:کمبود اعتبار و سختی کار موانعی برای سرعت بخشیدن به این پروژه بسیار حیاتی در حوزه حمل ونقل است.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای