امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۱ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۱۹ | تعداد بازدید : 2382 نفر | امتیاز خبر :
 • دعوتی برای تحول

  ثبت نام داوطلبین افتخاری خادمی شهدا از تاریخ 11 آذرماه 1396 لغایت 20 آذرماه 1396 می باشد. لذا از تمامی افرادی که تقاضای ثبت نام و خادمی افتخاری شهدا را دارند،در تاریخ ...

  ثبت نام داوطلبین افتخاری خادمی شهدا از تاریخ ۱۱ آذرماه ۱۳۹۶ لغایت ۲۰ آذرماه ۱۳۹۶ می باشد. لذا از تمامی افرادی که تقاضای ثبت نام و خادمی افتخاری شهدا را دارند،در تاریخ ذکر شده با مراجعه به سایت خادمین شهدا، فرم مربوطه را تکمیل نمایند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:داوطلبین گرامی می توانند همزمان با آغاز تبلیغات خادمی شهدا در رسانه ها، با مراجعه به سامانه مرکزی ثبت نام خادمین (khademin.koolebar.ir) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نموده و پس از گذراندن مراحل گزینش و دوره های آموزشی به کسوت خادمی شهدا نائل شده و در برنامه های خادمین شهدا شرکت نمایند.
  *برنامه های خادمین شهدا در دو عنوان تعریف شده اند:
  ۱- طرحهای ملی
  ۲- طرحهای استانی
  – طرحهای ملی شامل کلیه برنامه هایی که از طرف کمیته مرکزی خادمین شهدا ابلاغ می شود. (برنامه هایی از قبیل اعزام خادمین شهدا به راهیان نور جنوب و یا اعزام خادمین به راهیان نور غرب و شمال غرب و … که به صورت متمرکز، تبلیغات و اطلاع رسانی می شود که مسئولیت و متولی اجرای آنها کمیته مرکزی خادمین شهدا به کمک و همیاری کمیته های خادمین در استانها می باشد.)
  – طرحهای استانی نیز توسط کمیته های استانی تعریف و اجرا می گردد. (طرحهایی از قبیل اعزام خادمین شهدا به اردوگاههای استانی در طول سال، اعزام خادمین شهدا به اردوهای جهادی راهیان نور، برگزاری یادواره ها و مجالس شهدا، مراسمات تشییع شهدا، غبارروبی مزار شهدا، تجمعات و مجالس هیئات مذهبی وهر گونه فعالیت فرهنگی که امکان حضور و به کارگیری خادمین شهدا در ان هست، در ذیل طرحهای استانی تعریف شده است.)
  نکته مهم : با توجه به عدم امکان به کارگیری خواهران در یادمانهای مناطق عملیاتی جنوب و غرب و شمال غرب کشور، فعلا پذیرش و اعزام خادمین خواهر فقط در طرحهای استانی امکان پذیر می باشد.
  * شرایط ثبت نام :
  – احراز شرایط لازم اخلاقی – اجتماعی و سیاسی
  – عدم فعالیت در گروههای معاند سیاسی
  – داشتن حداقل ۱۸ سال برای خادمین عمومی و حداقل ۱۶ سال برای خادمین دانش آموزی
  – همراه داشتن رضایتنامه برای خادمین خواهر و خادمین زیر ۱۸ سال
  – تایید دو نفر معرف (فرم مربوطه را پس از ثبت نام، از صفحه شخصی خود در سایت دریافت و بعد از تکمیل به دفاتر کمیته های استانی تحویل نمائید.)
  – تایید صحت سلامت روحی-روانی و جسمی از مراجع ذیربط (این بند در صورت درخواست کمیته استانی انجام می پذیرد و داوطلبین محترم در صورت درخواست کمیته استانی، فرم مربوطه را پس از ثبت نام ، از صفحه شخصی خود در سایت دریافت و بعد از تکمیل به دفاتر کمیته های استانی تحویل نمائید/ آدرس مراکز درمانی و بهداریهای سپاه را از کمیته خادمین استان خود جویا شوید)
  – انجام مرحله مصاحبه (داوطلبینی که قبلا پذیرش شده اند، نیاز به مصاحبه مجدد ندارند. با مراجعه به قسمت »نتیجه گزینش« در صفحه شخصی خود در سایت از نتیجه مصاحبه مطلع شوید)
  * نحوه ثبت نام :
  – سایت خادمین شهدا در طول سال در دو نوبت (که زمان آن توسط قرارگاه مرکزی خادمین اعلام می شود) به روی داوطلبین گرامی گشوده خواهد شد.
  – داوطلبین گرامی بایستی تمامی اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام را به طور کامل و صحیح تکمیل نمایند. لازم به ذکر می باشد که فرمهای ناقص، در مراحل گزینش ابطال خواهند شد.
  – در انتهای نام نویسی، نام کاربری و رمز ورود (گذرواژه) به ایمیل شما ارسال می شود. در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید. (نام کاربری داوطلبین، کد ملی هر فرد می باشد.)
  نحوه مصاحبه و تکمیل پرونده :
  – تمامی داوطلبین بعد از نام نویسی ، جهت گزینش و مصاحبه و تکمیل پرونده توسط کمیته های استانی فراخوان می شوند. (کمیته خادمین استانها به دلیل جلوگیری از ازدحام به صورت زمان بندی شده، اقدام به فراخوان و گزینش و مصاحبه خادمین گرامی خواهند نمود لذا از تماس و یا مراجعه غیر ضروری خودداری فرمائید.)
  – در مرحله گزینش و مصاحبه، اطلاعات مندرج در پرونده ها و … بررسی می شود. لذا در صورت نقصان پرونده ( اعم از عدم درج عکس، پرننمودن گزینه ها وجدولهای مندرج در سایت و یا درج اطلاعات ناقص و غلط ) پرونده خادمی ابطال می شود. لذا داوطلبین گرامی باید توجه داشته باشند، در صورت درج اطلاعات ناقص و .. تا زمان گزینش آن را کامل نمایند.
  نکات مهم:
  ۱- با توجه به شرایط و ظرفیت های محدود در طرحهای ملی، خادمین خواهر جذب شده در طرحهای استانی به کارگیری خواهند شد و فعلا از پذیرش و به کارگیری ایشان در طرحهای ملی معذور هستیم.
  ۲- کلیه برنامه های خادمین در صفحه شخصی خادمین در سایت خادمین قابل دسترسی خواهد بود و اعزام فقط در صورت گذراندن تمامی مراحل گزینشی امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر می باشد که قبولی نهایی در گزینش نیز به منزله اعزام نخواهد بود.
  ۳- جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر کمیته های استانی خود تماس بگیرید. (شماره های تماس در صفحه اصلی سایت خادمین شهدا موجود می باشد)

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای