امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 31 اکتبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 12:27 | تعداد بازدید : 20449 نفر | امتیاز خبر :
 • شهرک صنعتی پیشوا را از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج کنید

  شهرک صنعتی پیشوا را از شعاع 120 کیلومتری خارج کنید راهکار مناسب برای ایجاد مشوق و احیاء شهرک صنعتی پیشوا خارج شدن این شهرک از شعاع 120 کیلومتری تهران است به گزارش پایگاه خبری ...

  شهرک صنعتی پیشوا را از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج کنید

  راهکار مناسب برای ایجاد مشوق و احیاء شهرک صنعتی پیشوا خارج شدن این شهرک از شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در جلسه هفته گذشته شورای برنامه ریزی استان با ارائه این پیشنهاد گفت: تاکنون و در چند نوبت طی سالهای گذشته این موضوع مطرح ولی تصمیم گیری لازم صورت نگرفت.

  وی افزود: در حال حاضر از ۴۴ جواز تاسیس صادره و ۲۴ واحد صنعتی مستقر این شهرک تنها ۹ واحد فعال، ۵ واحد تعطیل و بقیه در مرحله تامین نقدینگی و تزریق تسهیلات هستند.

  به گفته مس فروش، در صورت ابلاغ مصوبه دولت و خارج شدن این شهرک از شعاع ۱۲۰ کیلومتری قطعا تمایل سرمایه گذاران طرح های صنعتی برای استقرار در این شهرک افزایش می یابد.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در عین حال از پیشنهاد رئیس هیات مدیره و مدیرعامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران برای کاهش قیمت زمین و افزایش اقساط پرداختی متقاضیان در مدت زمان طولانی تر استقبال کرد و افزود: انشااله در جلسه آتی هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران با نظر مساعد و تصمیم گیری کل اعضاء این پیشنهاد در قالب مصوبه ابلاغ خواهد شد.

  مس فروش همچنین از دقت نظر و حمایت استاندار تهران برای تعیین تکلیف شهرک صنعتی پیشوا در سریع ترین زمان قدردانی کرد.

   305 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای