امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 27 اکتبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 18:13 | تعداد بازدید : 20749 نفر | امتیاز خبر :
 • مردم در کوچه و بازار‌ و در زندگی فردی و اجتماعی خود هیچ‌گونه نشانه و علائمی از پیاده شدن اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌کنند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:‌ مردم در کوچه و بازار‌ و در زندگی فردی و اجتماعی خود هیچ‌گونه نشانه و علائمی از پیاده شدن اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌کنند. به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:‌ مردم در کوچه و بازار‌ و در زندگی فردی و اجتماعی خود هیچ‌گونه نشانه و علائمی از پیاده شدن اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌کنند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، روح‌اللّه باقری در خطبه های امروز نماز جمعه پیشوا با بیان این موضوع که عصر غیبت امام زمان(عج) بهترین فرصت برای تمرین ولایت‌مداری است اظهار داشت: برای تمرین ولایت‌مداری نگذاریم تاریخ تکرار شود.

  وی با بیان اینکه مردم شهیدپرور و انقلابی جمهوری اسلامی همواره ولایت‌مداری خود را ثابت کرده‌اند تصریح کرد: شهدای ما این موضوع را بهتر درک کردند و به مانند شهید احدی که رتبه نخست کنکور پزشکی بود، همه چیز را رها کرده و به جبهه رفت و در وصیت‌نامه خود می‌نویسد که نگذارید حرف امام(ره) روی زمین بماند، و یا شهید کلاهدوز که وقتی از او سؤال شد به تکلیف خود در اطاعت از ولی امر اشاره می‌کند و می‌گوید که مأموریت من تا همین جا بوده است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با تأکید بر اینکه باید همواره مراقب بود تا به سرنوشت ابن‌ملجم و ابن عباس‌ها دچار نشویم افزود: یکی از مصادیق ولایت‌مداری اجرای دغدغه‌های ولی امر مسلمین است، مقام معظم رهبری هر سال شعارهایی را به عنوان شعار سال مشخص می‌کنند، و اینکه موضوعی را تکرار می‌کنند قطعاً قصوری دیده‌اند که اینگونه عمل می‌کنند.

  باقری بیان کرد:‌ مقام معظم رهبری بارها به نهادهای دولتی و غیردولتی در زمینه مسائل فرهنگی تکلیف کردند؛ اما هیچکدام از دغدغه‌های ایشان برطرف نمی‌شود و بارها فرمودند که تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی و امروز در فضای مجازی قتل‌عام فرهنگی، جوانان را درگیر خود کرده است.

  وی در ادامه با اشاره به نزدیک‌بودن روز بسیج و شهادت حسین فهمیده تصریح کرد: روز دانش‌آموز در حقیقت روز استکبارستیزی است و ما شهید فهمیده‌های بسیاری تقدیم این انقلاب کرده‌ایم، جنگ امروز همان جنگ و سنگر همان سنگر است، تنها سلاح ما به فراخور سلاح دشمن عوض شده است.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی گفت: در موضوع اقتصاد مقاومتی وظایفی برعهده دولت و مردم است، دولت گزارش می‌دهد که چندین پرو‍ژه میلیاردی اجرا شده است؛ منتهی مردم در کوچه و بازار‌ و در زندگی فردی و اجتماعی خود هیچ‌گونه نشانه و علائمی از پیاده شدن اقتصاد مقاومتی مشاهده نمی‌کنند.

  باقری در پایان با اشاره به نزدیکی اربعین امام حسین (ع) و اینکه طبق نظر مراجع تقلید مردم به صورت قانونی به عراق بروند خاطرنشان کرد: این حرکت انقلابی مسلمانان برای حضور در مراسم اربعین جدای از خودساز‌ی‌های فردی در سطح بین‌المللی نیز بسیار تأثیرگذار است، و کسانی که توفیق حضور در این مراسم را ندارند می‌توانند به لحاظ معنوی و مادی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم هزینه کنند.

   

  ۱۶۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای