امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۴ آبان, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۰۵ | تعداد بازدید : 20642 نفر | امتیاز خبر :
 • اعلام آمادگی بالاترین مقام‌های وزارت بهداشت ودانشگاه آزادبرای بیمارستان

  اعلام آمادگی بالاترین مقام‌های وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف بیمارستان پیشوا نقوی: بالاترین مقام های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی برای عقد تفاهمنامه و تعیین ...

  اعلام آمادگی بالاترین مقام‌های وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد برای تعیین تکلیف بیمارستان پیشوا

  نقوی: بالاترین مقام های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی برای عقد تفاهمنامه و تعیین تکلیف بیمارستان دانشگاه آزاد پیشوا، اعلام آمادگی کرده اند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛ سیدحسین نقوی حسینی در جلسه مشترک کمیته توسعه و برنامه ریزی استان تهران و شهرستان پیشوا که با حضور استاندار تهران، معاونین وی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، فرماندار پیشوا، مدیران کل دستگاه های اجرایی و جمعی از مسئولان در فرمانداری پیشوا برگزار شد بیان داشت: شرایط جمهوری اسلامی ایران، به دلیل آرمان ها و داعیه های آن، همواره شرایط حساسی است و کار کردن در این شرایط، سختی های خود را به دنبال دارد.

  وی افزود: با توجه به انتظارات موجود مردم در استان تهران، مسئولیت مدیران کل در این استان بسیار دشوار و مضاعف است.

  نقوی با بیان اینکه شهرستان پیشوا هیچ مرکز بهداشتی و درمانی ندارد افزود: سازمان تامین اجتماعی بعد از حدود ۴۰ الی ۵۰ سال،

  پروژه یک مرکز بهداشتی درمانی را در این شهرستان کلنگ زد و به خوبی نیز پیگیری کرد و به طور حتم تا دهه مبارک فجر سال جاری افتتاح خواهد شد.

  نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی در ۹ سال پیش کلنگ زنی شده است گفت: احداث این بیمارستان با دو رویکرد آموزشی و خدمات دهی به مردم در دستور کار قرار گرفت و شهرداری و شورای اسلامی پیشوا نیز به همین دلیل، سه هکتار زمین در اختیار این دانشگاه قرار دادند تا مردم نیز بتوانند از این خدمات بهره ببرند.

  نقوی به دیدار خود و فرماندار پیشوا با وزیر بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت: بر اساس اعلام آمادگی وزیر بهداشت، اگر در هر مقطعی از مراحل احداث بیمارستان، این پروژه به وزارتخانه واگذار شود، وزارت بهداشت و درمان این آمادگی را دارد که آن را تجهیز و به بهره برداری برساند.

  وی به دیدار خود با رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و از دستور کتبی وی برای پذیرش این توافقنامه خبر داد و گفت: در حال حاضر بالاترین مقام های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی برای عقد تفاهمنامه و تعیین تکلیف بیمارستان دانشگاه آزاد پیشوا، اعلام آمادگی کرده اند.

  نقوی با اشاره به وضعیت صنعت شهرستان پیشوا گفت: بخش صنعت برای شهرستان پیشوا حائز اهمیت است و در این راستا در سال های گذشته یک شهرک صنعتی احداث و زیرساخت های آن فراهم شد اما تاکنون تحول چشمگیری در آن اتفاق نیفتاده است.

  وی با اشاره به لزوم توجه به اهمیت آب در بخش دامداری و کشاورزی شهرستان پیشوا بیان داشت: تامین بخشی از آب مورد نیاز شهرستان پیشوا نیازمند استفاده از پساب تصفیه خانه جنوب تهران است که فاز دوم آن در طول ۳۶ کیلومتر در حال اجرا است.

  نقوی با بیان اینکه حوزه کشاورزی و دامپروری حوزه ویژه ای در شهرستان پیشوا است، افزود: ۵۰ درصد گلخانه های استان تهران در شهرستان پیشوا قرار دارد و توجه به این حوزه، نقش مهمی در کنترل و صرفه جویی در مصرف آب و افزایش بهره وری دارد.

  وی با اشاره به ضرورت احداث و تکمیل پایانه صادراتی گفت: تکمیل این پروژه ضمن تقویت شهرک صنعتی پیشوا می تواند به بخش کشاورزی و دامداری کمک بسزایی کند.
  نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی، احداث ورزشگاه ۵ هزار نفری و پروژه دسترسی جاده قم به گرمسار را نیز برای توسعه زیرساخت های ورزشی و توسعه راه های مواصلاتی شهرستان پیشوا ضروری دانست.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای