امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ مهر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۳:۳۴ | تعداد بازدید : 18376 نفر | امتیاز خبر :
 • کمبود های شهرستان را به گوش مسئولان فریاد میزنیم

  حجت الاسلام روح الله باقري امام جمعه شهرستان در خطبه هاي سياسي عبادي ظهر امروز با بيان اينکه شيعه بايد در تمام امور سر آمد باشد اظهار داشت به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه شهرستان در خطبه های سیاسی عبادی ظهر امروز با بیان اینکه شیعه باید در تمام امور سر آمد باشد اظهار داشت

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛شیعه باید انقلابی و حماسی باشد و تمام حرکات و عبادات و مواضع خود را به سمت سیاسی بودن سوق دهدو حتی هنگام نوشیدن آب با ذکر سلام بر حسین شعار سیاسی و انقلابی سر میدهد.

  وی افزود:اگر شیعه بگوید در امور سیاسی کشوردخالت نمیکنم ،خود را جزو شیعیان نداند چرا که شیعیان باید انقلابی و سیاسی و تاثیر گذار باشند وبا الگو پذیری از حرکت امام حسین (ع)سر سازش با دشمن نداشته باشند.

  باقری با اشاره به صحبت های باطل رئیس جمهور آمریکا گفت:در توافقات برجام دیدیم که آمریکا چگونه برای ما فرش قرمز پهن کرد واکنون با عمل نمودن ایران به تمام توافقات ،برخورد آمریکاییها و تفکر غرب گرایی و مواضع رییس جمهور آمریکا ثابت نمود هیچگاه قابل اعتماد نیستند.

  وی در ادامه گفت:اتحادیه اروپا در حمایت از ایران و محکومیت آمریکا بیانیه مودبانه ای با همان محتوای صحبت های رئیس جمهور آمریکا صادر کرده است و ملت ایران میداند اروپا هم در بسیاری از موارد ثابت نموده که به وعده ی خود عمل نمیکند و دولت مردان مراقب باشند در دام اتحادیه اروپا نیفتیم.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با تاکید بر حفظ اتحاد در مقابل دشمنان گفت: شرایط کشور ما به گونه ای است که نیازجدی به وحدت داریم و حرف های باطل رئیس جمهور آمریکا سبب شد همه سلایق سیاسی ورئیس جمهور و مسئولان و مردم یکصدا در مقابل یاوه گویی های آمریکا متحد شوند.

  باقری ادامه داد:آمریکا سپاه پاسداران را مخل امنیت در منطقه میداند و هنگامی که رئیس جمهور آمریکا مستقیما علیه سپاه موضع میگیرد یعنی سپاه مخل اهداف شوم آنها است و نشان دهنده این است که ما به اهدافمان دست پیدا کرده ایم.

  وی با اشاره به توانایی خیرین و مردم شهرستان پیشوا در سال آینده برای ساخت موکبی به نام امامزاده جعفر بن موسی الکاظم در مسیر نجف تا کربلا گفت:تاثیر گذاری اربعین در مباحث دینی و فرهنگی بخصوص در بین جوانان بسیار زیاد است و هر سال کمک های فراوانی از سوی مردم شهرستان برای تامین نیاز زائران ابا عبدالله الحسین (ع)روانه میشود و امیدواریم سال آینده موکبی در بین نجف و کربلا به اسم امامزاده جعفربن موسی الکاظم برپا کنیم.

  باقری در پایان با اشاره به سفر استاندار به شهرستان پیشوا گفت:عقب ماندگی شهرستان پیشوا در بحث زیر ساخت ها باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد و انتظار داریم توجه وی‍ژه ای به شهرستان پیشوا صورت پذیرد و مردم پیشوا یکصدا و متحد به همراهی مسئولان شهرستان در جلسه مردمی با استاندار خواسته های خود را بیان نمایند.

  امام جمعه پیشوا

  حجت السلام و المسلمین باقری

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای