امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ شهریور, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۴۷ | تعداد بازدید : 10585 نفر | امتیاز خبر :
 • پیشوا شهرستانی بدون پارکینگ و دوربین های ترافیکی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا از ؛سرهنگ هادی ثمره در جلسه تعامل شورای شهر و شهرداری و نیروی انتظامی شهرستان پیشوا گفت: همه باید در بحث امنیت مشارکت داشته باشند، نمی ...

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا از ؛سرهنگ هادی ثمره در جلسه تعامل شورای شهر و شهرداری و نیروی انتظامی شهرستان پیشوا گفت: همه باید در بحث امنیت مشارکت داشته باشند، نمی توان فقط نیروی انتظامی را مسئول تامین امنیت دانست بلکه همه مسولان باید با دلسوزی، نیروی انتظامی را کمک کنند و اگر ارگان و یا سازمانی در انجام فعالیت های خود اندکی سهل انگاری کند، نیروی انتظامی باید در بحث امنیت، آن را جبران کند.
  وی امنیت را اصلی ترین ضرورت کشور دانست و بیان داشت: اگر همه مباحث و جوانب امور رفاهی مردم تامین شود ولی امنیت لازم وجود نداشته باشد، هیچ ارزشی نخواهد داشت.
  سرهنگ ثمره افزود: همه ادارات و ارگان ها در تولید امنیت دخیل بوده و نیروی انتظامی وظیفه حفظ آن را بر عهده دارد و باید با عملکرد خوب خود در حفظ امنیتی که ادارات تولید می کنند تلاش نموده و نگذارد کسی در شهر و کشورمان امنیت را به خطر بیندازد.
  وی ضمن تشکر از اعضا شورای شهر و شهرداری بخاطر تعاملات سازنده با نیروی انتظامی پیشوا گفت :تعامل و هماهنگی اعضای این شورا نقطه قوتی برای حفظ و ارتقای امنیت در این شهرستان است و دغدغه اصلی شورای شهر باید کمک به تامین امنیت شهرستان باشد.
  سرهنگ ثمره ضمن تقدیر از تلاش های بی شائبه سرهنگ مصطفی علیزاده فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا در تامین امنیت بیان داشت: شهرستان پیشوا در بحث امنیت رشد خوبی داشته است به گونه ای که در بحث جرائم به ویژه سرقت و جمع آوری اراذل و اوباش فعالیت های قابل قبولی صورت گرفته است.
  وی با اشاره به اولویت های فرماندهی های شهرستان های مختلف گفت: اولویت هایی برای فرماندهان انتظامی بر حسب شرایط و متقضای شهرستان ها تعیین و ابلاغ شده است و به تبع آن در پیشوا نیز مباحثی که امنیت این شهرستان را به خطر بیندازد در اولویت قرار داده شده است.
  این مقام انتظامی به امنیت ترافیکی به عنوان یکی دیگر از اولویت های فرماندهی انتظامی اشاره کرد و افزود: همه ساله تعداد زیادی از هموطنانمان به علت وقوع تصادفات جاده ای از بین می روند و متاسفانه شهرستان پیشوا ازابتدایی ترین لوازم ثبت تخلفات مثل دوربین کنترل تخلفات برخوردار نیست و پارکینگ برای حفاظت از وسایل نقلیه مردم در این شهرستان وجود ندارد که امیدواریم برنامه ریزیهای خوبی در این زمینه هاصورت بگیرد به گونه ای که وضعیت هر روز بهتر و مطلوب تر گردد.
  وی در پایان با اشاره به نزدیکی هفته نیرو انتظامی و گرامیداشت مقام شهدای نیرو انتظامی گفت :در هفته ناجا تمام تلاش خود را برای بیان عملکرد نیروی انتظامی در تامین امنیت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیرو انتظامی در مبارزه با انواع جرایم بکار خواهیم بست.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای