امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ تیر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۸:۵۵ | تعداد بازدید : 5155 نفر | امتیاز خبر :
 • حلقه مدیران و وزرا محدود به افراد خاص نباشد/ انتصاب وزرای دوره اصلاحات و سازندگی تغییری در اقدامات دولت ایجاد نمی‌کند

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس با بیان اینکه نباید حلقه مدیران و وزرا محدود به تعدادی افراد خاص باشد، گفت: اگر همان وزرای دوره ریاست جمهوری اصلاحات و سازندگی ...

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس با بیان اینکه نباید حلقه مدیران و وزرا محدود به تعدادی افراد خاص باشد، گفت: اگر همان وزرای دوره ریاست جمهوری اصلاحات و سازندگی سر کار بیایند، تغییری در اقدامات دولت ایجاد نمی‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا، سیدحسین نقوی‌حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس استان تهران درباره لزوم تغییرات در کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: رئیس‌جمهور در جریان تغییر و تحول در کابینه دولت دوازدهم قول‌هایی به مردم داده است.

  وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری نیز مطالبات خود را از کابینه دولت آینده اعلام کرده‌اند، ادامه داد: اگر قول‌هایی که رئیس‌جمهور در انتخابات داده است، عملی و زمینه اجرای مطالبات رهبری نیز فراهم شود، انتظار داریم اتفاقات خوبی بیفتد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: رئیس‌جمهور در نخستین جلسه دولت بعد از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت که دولت آینده دولتی پرکارتر و بانشاط‌تر از دولت یازدهم خواهد بود.

  نقوی‌حسینی با اشاره به اینکه انتظار داریم دولت دوازدهم دولتی پرکار و بانشاط باشد، تصریح کرد: روحانی باید وزرایی را برگزیند که به وزارتخانه‌ها نشاط را تزریق کند.

  وی با اشاره به اینکه وزیرانی که پرکار و قادر به ایجاد تحول در وزارتخانه‌ها نیستند، باید عوض شوند، افزود: امروز خسارت‌های عدم تحول در این حوزه‌ها قابل لمس است و باید در این وزارتخانه‌ها تغییر مدیریت ایجاد شود.

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس با بیان اینکه دولت باید شبانه‌روز کار کند، تصریح کرد: وزیر باید شبانه‌روز کار کند و وقت بگذارد و این نوع کار کردن نیاز به نیرو، انرژی، جوانی و نشاط دارد.

  نقوی‌حسینی با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید یک مقدار به جوانان بها دهد، اضافه کرد: نباید حلقه مدیران و وزرا محدود به تعدادی آدم‌های خاص باشد و این افراد تنها در چرخه مدیریت در وزارتخانه‌های مختلف جابه‌جا شوند و باید تحولی در این حلقه ایجاد کرد.

  وی اضافه کرد: اگر همان وزرای دوره ریاست جمهوری اصلاحات و سازندگی بر سر کار بیایند، تغییری در اقدامات دولت ایجاد نمی‌شود.

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس با بیان اینکه ما نیروهای جوان و باانگیزه زیاد داریم، بیان کرد: این جوانان مؤمن و انقلابی دنیا و نیازهای امروز را می‌شناسند و انگیزه و انرژی دارند و به‌ نظام جمهوری اسلامی باور راسخ دارند و مقابل استکبار می‌ایستند.

  نقوی‌حسینی با تأکید بر اینکه نیروهای جوان و شجاع زیادی در کشور فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: این افراد می‌توانند با شجاعت در مسیر پیشرفت و ترقی کشور کار کنند و این دست مدیران جوان باید در کابینه دولت در راستای ایجاد تحول انتخاب شوند.

  مبع: فارس

  ۲۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای