امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 19 ژوئن, 2017 | ساعت انتشار خبر : 12:24 | تعداد بازدید : 8838 نفر | امتیاز خبر :
 • عملیات موشکی هشداری به تروریست‌ها و حامیانش/حضور مردم در روز قدس حلقه امنیت را تکمیل می‌کند

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه «عملیات موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در سوریه هشدار و پاسخی به گروه‌های تکفیری،‌ تروریستی و کشورهای تولید کننده تروریست بود» گفت که ...

  حسینی نقوی - ندای پیشوا

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه «عملیات موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در سوریه هشدار و پاسخی به گروه‌های تکفیری،‌ تروریستی و کشورهای تولید کننده تروریست بود» گفت که مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس با حمایت از اقتدار و توانمندی نظام کشور حلقه امنیت پایدار را تکمیل کرده و آن را به دنیا نشان خواهند داد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا، سیدحسین نقوی حسینی با حمایت قاطع از اقدام انقلابی و نظامی سپاه در انجام عملیات موشکی به مواضع تروریست‌ها در سوریه گفت: این اقدام انقلابی و نظامی،‌ آرامش را به مردم و همه کسانی که از این گروه‌های تروریستی و تکفیری ضربه خوردند،‌ برگرداند.

  وی افزود: البته همه ملت‌ها و دولت های منطقه بدانند اقتدار نظامی و موشکی جمهوری اسلامی ایران برای تامین امنیت منطقه خواهد بود و ما در کنار همه کشورها هستیم. آنها می‌توانند به این اقتدار تکیه و اعتماد کنند، چون جمهوری اسلامی توان نظامی و موشکی دارد که با تکیه بر آن می‌تواند با گروه های تروریستی و تکفیری که امنیت منطقه را به خطر انداخته‌اند،‌ مبارزه کنند.

  نقوی حسینی تاکید کرد که این آرامش برای همه کشورهای منطقه است و همه آنها می‌توانند به قدرت نظامی و موشکی ایران تکیه کنند.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «عملیات موشکی سپاه حاوی پیام‌هایی بود» گفت: اولین پیام به تمام گروه‌های تروریستی و تکفیری بود که اقدامات آنها بی پاسخ نخواهد ماند و ما حتی توان و قدرت زدنشان را در سوریه داریم.

  وی افزود: پیام دیگر به کشورهای تولید کننده تروریست است،‌ مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی ایران قادر است و این توانمندی را برای مبارزه دارد و سکوت نخواهد کرد. جمهوری اسلامی ایران در عمق استراتژیک خود هر تهدیدی را می‌تواند خنثی کند.

  نقوی حسینی در ادامه تاکید کرد: از طرف دیگر به قول مقام معظم رهبری این حرکت برای کسانی که در داخل کمی دلشان لرزید،‌ پاسخی بود که دلشان را محکم کنند و بدانند اقتدار نظام تضمین کننده امنیت کشور است و ما با همین اقتدار با تمامی گروه‌های تروریستی و تکفیری مقابله خواهیم کرد.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: با وجودی که اقتدار نظامی را به نمایش گذاشتیم،‌ اما همانطور که مقام معظم رهبری و امام (ره) همواره تاکید کردند،‌ حضور مردم در صحنه از منابع مهم اقتدار نظام است. بر این اساس مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس تکمیل کننده حلقه اقتدار کشور خواهند بود.

  وی تاکید کرد: مردم با حضور پرشکوه در راهپیمایی روز قدس این پیام را به دنیا مخابره می‌کنند که از اقتدار نظامی دفاع و حمایت کرده و تکمیل کننده حلقه امنیت کشور هستند.

  منبع: ایسنا

   342 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای