امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 13 آوریل, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:31 | تعداد بازدید : 4531 نفر | امتیاز خبر :
 • ۲ کارخانه صنایع فلزی با ایجاد بیش از ۲ هزار شغل در شهرک صنعتی پیشوا مستقر می شوند

    عباس ملکوتی خواه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا در خصوص اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای تحقق اقتصادی مقاومتی در شهرستان پیشوا اظهار داشت: محور توسعه اقتصادی ...

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: مجوز ۲ کارخانه در زمینه صنایع فلزی برای استقرار در شهرک صنعتی پیشوا در حال صدور است که هر کدام از آن ها بیش از هزار نفر اشتغال زایی خواهند داشت.

   عباس ملکوتی خواه

  عباس ملکوتی خواه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا در خصوص اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای تحقق اقتصادی مقاومتی در شهرستان پیشوا اظهار داشت: محور توسعه اقتصادی شهرستان پیشوا در راستای اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری و دولت، توسعه کشاورزی و دامداری و سپس صنعت است که تولیدات هر سه بخش درونزا است و از امکانات و تسهیلات محلی برای تولید استفاده می شود.

   

  فرماندار پیشوا با بیان این که ،به دنبال افزایش تولید در زمینه های کشاورزی، دامداری و صنعت هستیم، تصریح کرد: برنامه ریزی در زمینه توسعه گلخانه ها و دامداری ها و توسعه صنایع تبدیلی در شهرک صنعتی پیشوا و در کنار آن راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و دامی انجام شده است .

   

  وی افزود: مجوز لازم برای راه اندازی پایانه صادراتی شهرستان پیشوا از سوی مرکز توسعه و تجارت استان تهران دریافت و زمین آن نیز تملک شده و بحث تغییر کاربری آن انجام شده است و تا زمانی که پایانه صادراتی پیشوا ساخته شود، دفتر آن در نقطه مناسبی از شهر افتتاح شده و کار را شروع می کند.

   

  ملکوتی خواه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای رونق شهرک صنعتی پیشوا گفت: مجوزهایی که برای شهرک صنعتی پیشوا صادر و یا نیمه کاره است، قرار است با تسهیلاتی که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در نظر گرفته شده، تکمیل شود.

   

  فرماندار پیشوا اظهار داشت: مجوز دو کارخانه در زمینه صنایع فلزی برای استقرار در شهرک صنعتی پیشوا در حال صدور است که هر کدام از آنها بیش از هزار نفر اشتغال زایی خواهند داشت.

  ۱۹۷ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای