امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 12 آوریل, 2016 | ساعت انتشار خبر : 05:42 | تعداد بازدید : 5397 نفر | امتیاز خبر :
 • اقامه نماز جماعت در بیش از ۹۰ درصد مدارس پیشوا

  حسین قاسمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا با اشاره به همکاری حوزه علمیه و اداره تبلیغات اسلامی در اقامه نماز جماعت در مدارس اظهار داشت: نماز جماعت مدارس سطح ...

  کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش پیشوا، از اقامه نماز جماعت در بیش از ۹۰ درصد مدارس این شهرستان خبر داد.

  اقامه نماز جماعت در بیش از 90 درصد مدارس پیشوا

  حسین قاسمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای پیشوا با اشاره به همکاری حوزه علمیه و اداره تبلیغات اسلامی در اقامه نماز جماعت در مدارس اظهار داشت: نماز جماعت مدارس سطح شهرستان به امامت روحانیون، طلاب، معاونین پرورشی، فرهنگیان و یا یکی از دانش آموزان نخبه فرهنگی تربیتی اقامه می شود.

   

  کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش پیشوا تصریح کرد: در برخی از مدارس سطح شهرستان به علت نداشتن فضای مناسب و نبود شرایط لازم، نماز جماعت برپا نمی شود.

   

  وی با اشاره به تجلیل از عوامل اجرایی و دانش آموزان برتر در اقامه فریضه نماز جماعت مدارس در سال گذشته اظهار داشت: به منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان برای حضور در نماز جماعت هدایایی از طرف واحد تربیتی اداره آموزش و پرورش منطقه به دانش آموزان اهدا شده است.

   

  قاسمی گفت: مسابقه ای با عنوان «نماز را دوست دارم» ویژه فرهنگیان دوره ابتدایی و مدیران و معاونین دوره های متوسطه اول و دوم از کتاب شیوه های دعوت به نماز، نوشته حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

   

  کارشناس قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش پیشوا بیان کرد: همچنین مسابقه احکام ویژه دانش آموزان دختر مقطع سوم ابتدایی سطح منطقه به منظور آشنایی آنان با احکام و نماز برگزار شد.

   

  وی با اشاره به برگزاری جشن تکلیف دختران دانش آموز شهرستان پیشوا در تالار قرآن حرم مطهر امامزاده جعفر (علیه السلام) تصریح کرد: در نظر است تا مراسم جشن تکلیف دانش آموزان پسر دوره متوسطه اول نیز به صورت قطبی و مدرسه برگزار شود.

   393 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای