امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 8 آوریل, 2016 | ساعت انتشار خبر : 11:54 | تعداد بازدید : 6660 نفر | امتیاز خبر :
 • برجام ذره ای در زندگی و اقتصاد مردم تأثیر نداشته است/ برخی با ادعای یار امام(ره)بودن به دنبال رابطه با آمریکا هستند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی جمعه پیشوا، در خصوص ضرورت قطع رابطه با آمریکا، به فرمایشات امام خمینی (ره) اشاره ...

  امام جمعه پیشوا با بیان این که برجام ذره ای در زندگی و اقتصاد مردم و کسب و کار مملکت تأثیر نداشته است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که آمریکا عهد شکن است و قابل اعتماد نیست.

  حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی جمعه پیشوا، در خصوص ضرورت قطع رابطه با آمریکا، به فرمایشات امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: امام راحل فرمودند، دولت آمریکا این است که دارید می بینید، مظلوم را در هر جا پیدا کند پوست می کند، هر جا بتواند می رود و بمب سرشان می ریزد، هرچه بتواند ذخایر ملت ها را غارت می کند، ما می خواهیم با اینها رابطه داشته باشیم؟ آمریکا دوست نمی خواهد، آمریکا خدمتگزار می خواهد.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: آمریکا به دنبال این است که همه کشورها را به یوغ بندگی بکشاند نه این که با آنها رابطه دوستانه داشته باشد.

  حجت الاسلام رحمتی نیا بیان داشت: امروز برخی افراد که ادعا می کنند پیرو و شاگرد امام(ره) هستند درصدد رابطه با گرگ خون آشام هستند. برخی حاضر هستند که عزت، استقلال، سربلندی و افتخارات خود را به رابطه با آمریکا بفروشند و می گویند از همه چیز دست برداریم تا با آمریکا رابطه دشته باشیم.

  وی افزود: برخی می گویند دوران موشک سپری شده است و دوران گفتگو و مذاکره است و وقتی که نائب امام زمان (عج) پاسخ آنها را می دهد، آن وقت عذرخواهی می کنند و می گویند ما چنین چیزی نمی خواستیم بگوییم.

  خطیب نماز جمعه پیشوا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای فناوری هسته ای کشورمان در دوران تحریم اظهار داشت: امروز بعد از گذشت قریب به ۳ ماه از توافق هسته ای (برجام) و پرکردن قلب راکتور آب سنگین اراک با بتن و جمع کردن ۱۴ هزار سانتریفیوژ و جمع کردن امکانات هسته ای و تعطیل کردن سایت فردو و اخراج بیش از هزار دانشمند هسته ای از مراکز هسته ای و نظارت بیش از حد جاسوسان و بعد از عمل به همه تعهدات بیش از حد انتظار دشمن، آنها نه تنها به تعهدات خود عمل نکردند و تحریم ها همچنان باقی است بلکه تحریم های جدید را به بهانه موشکی و حقوق بشر علیه جمهوری اسلامی ایران وضع می کنند. آنها می خواهند ایران را تا نهایت نوکری و ذلت پیش ببرند.

  رحمتی نیا با بیان این که برجام ذره ای در زندگی و اقتصاد مردم و کسب و کار مملکت تأثیری نداشته است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند که آمریکا عهد شکن است و قابل اعتماد نیست.

   385 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای