امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 آوریل, 2016 | ساعت انتشار خبر : 07:57 | تعداد بازدید : 5749 نفر | امتیاز خبر :
 • توزیع ۳ هزار کیسه زباله در ایام نوروز در پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، اسماعیل میرانزاده با اعلام این خبر گفت: با شروع سال نو این اداره در راستای حفظ محیط زیست و پاک نگه داشتن عرصه های طبیعی شهرستان با ...

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از توزیع ۳ هزار کیسه زباله با شعار های زیست محیطی در بین شهروندان و مسافرین نوروزی در ایام نوروز و روز انس با طبیعت خبر داد.

  توزیع 3 هزار کیسه زباله در ایام نوروز در پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، اسماعیل میرانزاده با اعلام این خبر گفت: با شروع سال نو این اداره در راستای حفظ محیط زیست و پاک نگه داشتن عرصه های طبیعی شهرستان با همکاری ایستگاه های امدادی هلال احمر، میراث فرهنگی و شهرداری شهرستان پیشوا مقدار قابل ملاحظه ای نایلون به منظور جلوگیری از پراکنش زباله در اختیار مسافرین نوروزی شهرستان قرار داد.

  وی افزود: در روز انس با طبیعت مأمورین اجرائی این اداره با حضور در پارکها و تفرجگاه های شهری و روستایی نسبت به توزیع نایلون زباله در بین مردم اقدام نمودند تا ان شاءالله بتوانیم با مشارکت عمومی و افزایش آگاهی صحیح به آحاد مردم در زمینه استفاده پایدار از محیط زیست، فرهنگ حفاظت از طبیعت و جلوگیری از تخریب و فرسایش آن را نهادینه کنیم.

  منبع: سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران

   504 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای