امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 10 مارس, 2016 | ساعت انتشار خبر : 07:59 | تعداد بازدید : 4268 نفر | امتیاز خبر :
 • ۵۵۰ مددجوی کمیته امداد پیشوا از خدمات آموزش خانواده بهره مند شدند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی در مراسم اختتامیه کارگاه های آموزش خانواده که در کانون فرهنگی تربیتی این نهاد برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مهم ...

  مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا تصریح کرد: از ابتدای سال جاری ۵۵۰ نفر از مددجویان مورد حمایت کمیته امداد پیشوا از کارگاه های آموزش خانواده این نهاد بهره مند شده اند.

  بهره مندی 550 مددجوی کمیته امداد پیشوا از خدمات آموزش خانواده

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی در مراسم اختتامیه کارگاه های آموزش خانواده که در کانون فرهنگی تربیتی این نهاد برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) صیانت از تحکیم نهاد خانواده و احیاء عزت و کرامت فردی و خانوادگی است، افزود:برای رسیدن به این مهم سالم سازی و بازسازی فضای اعتقادی خانواده ها،تعمیق باورها و گسترش اصول و مبانی ارزشی و دینی و مصون سازی خانواده ها در مقابل آسیب های اجتماعی از مهمترین اهداف برگزاری دوره های آموزش خانواده است.

   

  وی با بیان اینکه همه افراد در هر برهه‌ای از زمان به آموزش نیاز دارند، افزود: با توجه به نقش مهم و فعال بانوان در تربیت نسل آینده، ارتقاء سطح آگاهی بانوان از اهمیت به سزایی برخوردار است.

   

  مدیرکمیته امداد شهرستان پیشوا با اشاره به اینکه مددجویان در کارگاه های آموزش خانواده از سرفصلهای آموزشی به تفکیک موضوعات اعتقادی،اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و بهداشتی،بهره مند می شوند،تصریح کرد: از ابتدای سال جاری ۵۵۰ نفر از مددجویان این کمیته در کارگاه های آموزش خانواده شرکت کرده اند که از این تعداد ۳۲ خانوار مجری طرح فلاح شده اند.

   

  وی با بیان اینکه آموزش های خانواده بصورت گروهی یا بصورت برگزاری همایش، اردوی جهادی، غیرحضوری، چهره به چهره و طرح فلاح صورت می گیرد، گفت: یشترین مخاطبینی که در فعالیت های آموزش خانواده این نهاد شرکت داشته اند شامل جوانان در شرف ازدواج، نوجوانان در آستانه بلوغ، زوج های جوان، دختران بازمانده از تحصیل، زنان سرپرست خانوار و سالمندان می شود.

   

  عبداللهی با بیان اینکه برای برگزاری دوره های آموزش خانواده حدود چهار میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی هزینه شده است،خاطرنشان کرد: دوره های پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از طلاق، بهداشت فردی و گروهی، تحکیم بنیان خانواده و غیره با همکاری دستگاه های ذی ربط نظیر آموزش پرورش و شبکه بهداشت و درمان و غیره به صورت رایگان برای خانواده های مورد حمایت برگزار شده است.

  منبع: اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران

   200 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای