امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 4 مارس, 2016 | ساعت انتشار خبر : 13:40 | تعداد بازدید : 5619 نفر | امتیاز خبر :
 • انتقاد امام جمعه پیشوا از اختصاص بودجه میلیاردی برای ساخت فرهنگسرا با وجود شهرک های فاقد مسجد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه این هفته نماز جمعه پیشوا، فرهنگسرا را سوغات غرب دانست و تصریح کرد: متأسفانه در شهر پیشوا جلسه می ...

  امام جمعه پیشوا اظهار داشت: متأسفانه در شهر پیشوا برای ساخت فرهنگسرا بودجه میلیاردی در نظر می گیرند، در حالی که شهرک های تازه تأسیس پیشوا با وجود تعداد زیادی مجتمع مسکونی فاقد مسجد هستند.

  امام جمعه پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه این هفته نماز جمعه پیشوا، فرهنگسرا را سوغات غرب دانست و تصریح کرد: متأسفانه در شهر پیشوا جلسه می گیرند و فرهنگسرا تصویب می کنند و برای آن بودجه میلیاردی در نظر می گیرند، در حالی که شهرک های تازه تأسیس پیشوا با وجود تعداد زیادی مجتمع مسکونی فاقد مسجد هستند.

   

  وی افزود: چقدر ما و مردم این شهرک ها به مسئولین التماس کردیم تا بالاخره یک زمین برای ساخت مسجد اختصاص پیدا کرد و یک خیّر هم بانی ساخت این مسجد شد.

   

  امام جمعه پیشوا با تأکید بر این که محور تمام فعالیت های اقتصادی، سیاسی و اداری ما باید مسجد باشد، گفت: چرا دولت صفویه در ۵۰۰ سال پیش مسجد محور بود، ولی متأسفانه امروز دولت جمهوری اسلامی مسجد محور نیست. نظام جمهوری اسلامی متأسفانه از این بعد از دولت شاهنشاهی دوران صفویه عقب تر است.

   

  حجت الاسلام رحمتی نیا با بیان این فراز از قرآن کریم «اِنَّما مَساجِدَ اللهِ مَن آمَنَ بِاللهِ وَ الیَومِ الاخَر» تصریح کرد: توجه به مسجد و ساخت مسجد نشانه ایمان است. کسی که ایمان دارد به سراغ مسجد می رود و کسی که اعتقاد به خدا و قیامت دارد حول مسجد می چرخد، مسجد محور می شود و مسجد می سازد.

   544 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای