امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 3 مارس, 2016 | ساعت انتشار خبر : 06:03 | تعداد بازدید : 5918 نفر | امتیاز خبر :
 • قدردانی جمعی از روحانیون پیشوا از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، متن این نامه به شرح زیر است: «بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم»          حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده مدیر کل محترم اوقاف و امور خیریه استان تهران          سلام ...

  جمعی از روحانیون و ائمه جماعت شهرستان پیشوا در نامه ای به مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، از انتصاب حجت الاسلام و المسلمین اسفندیار به سرپرستی آستان مقدس امامزاده جعفر (علیه السلام) تشکر و قدردانی کردند.

  حجت الاسلام محمدزاده

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، متن این نامه به شرح زیر است:

  «بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم»

           حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده مدیر کل محترم اوقاف و امور خیریه استان تهران

           سلام علیکم

  با عرض ادب و احترام و تحیات؛ شهرستان مقدس پیشوا یکی از نقاط نورانی در کشور پهناور ایران اسلامی است که خاکش مزین به وجود شریف و خون مطهر امامزاده جعفر (علیه السلام) از فرزندان بلافصل امام هفتم (علیه السلام) می باشد. و مضجع شریفش همواره مایه آرامش، افتخار و پناه مردم شهرستان پیشوا بوده است.

   

  در راستای تحقق و اجرای فرمایش موکد مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) در تبدیل امامزادگان والامقام به قطب فرهنگی و نظر کارشناسانه شما و همکاران گرامی در تفویض مدیریت بقاع متبرکه به روحانیون مجرب و توانمند؛ طی روزهای گذشته خبری مسرت بخش در شهرستان منعکس شد و آن انتصاب شایسته یکی از روحانیون شهرستان پیشوا حضرت حجت الاسلام و المسلمین اسفندیار به سرپرستی آستان مقدس امامزاده جعفر (علیه السلام) است، که بحمد الله در عرصه تبلیغ و نوآوری بسیار خلاق و کوشا و مورد حمایت طبقات اجتماعی و متدین می باشد.

   

  ما به نمایندگی از جامعه روحانیت و فعالان و خادمان فرهنگی شهرستان پیشوا از این اقدام به جا و خردمندانه آن اداره محترم و اداره متبوع شهرستان پیشوا و شخص جنابعالی و همکاران محترم که همچون گذشته قدمی دیگر در راه اعتلای فرهنگ تشیع و خدمت به این امامزادگان والامقام برداشتید، کمال تقدیر و تشکر خود را صمیمانه خدمتتان ابراز می داریم.

   

  امیدواریم خدمات شایسته مستمر و تاثیر گذار بیشتری را در این راه مقدس طبق منویات مقام معظم رهبری شاهد باشیم.

  بعون الله تعالی

  جمعی از روحانیون و ائمه جماعت شهرستان مقدس پیشوا

  ۳۶۳ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای