امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۶ اسفند, ۱۳۹۴ | ساعت انتشار خبر : ۰۷:۳۲ | تعداد بازدید : 7496 نفر | امتیاز خبر :
 • ملت ایران در انتخابات به امنای ملت و حافظان اصل ولایت رأی خواهند داد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، روحانیت معظم، دلسوزان نظام، انقلاب و رهبری و جمعی از امت حزب الله شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک به مناسبت برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان ...

  روحانیت معظم، دلسوزان نظام و جمعی از امت حزب الله دیار ۱۵ خرداد ۴۲ با صدور بیانیه ای به مناسبت برگزاری انتخابات، تأکید کردند: همه علاقه مندان به کشور، نظام و رهبری با انتخابات خود مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و بوق های تبلیغاتی آن ها خواهند زد و دقیقا خلاف خواسته و علاقه آن ها به امنای ملت و حافظان اصل ولایت رأی خواهند داد.

  انتخابات

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، روحانیت معظم، دلسوزان نظام، انقلاب و رهبری و جمعی از امت حزب الله شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک به مناسبت برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانیه مشترکی صادر کردند.

   

  در این بیانیه آمده است: همه علاقه مندان به کشور و نظام و رهبری در اول وقت روز جمعه ۷ اسفند ماه با قصد قربت به پای صندوق های رأی خواهیم آمد و به تمامی ۱۶ نفر مورد نیاز مجلس خبرگان رهبری در استان تهران و یک نماینده مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک رأی می دهیم و با انتخابات خود مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و بوق های تبلیغاتی آن ها خواهیم نواخت و دقیقا خلاف خواسته و علاقه آن ها به امنای ملت و حافظان اصل ولایت رأی خواهیم داد.

   

  متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

   

  «بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم»

   

  یک بار دیگر روزی حساس و تعیین کننده برای ملت مسلمان ایران فرا می رسد و برگی از حیات پر افتخار و مشعشع نظام مقدس اسلامی بر آمده از مجاهدت امام، علما و شهدا و حضور و رأی مردم ورق می خورد.

   

  هفتم اسفندماه دو انتخابات مهم در سراسر کشور برگزار خواهد شد. انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی که هر دو از نهادهای مهم و تأثیر گذار، تصمیم ساز و تصمیم گیر هستند. نمایندگان مجلسین در حیطه اختیارات و وظایف قانونی خود جایگاه ویژه ای در جمهوری اسلامی دارند.

   

  مقام معظم رهبری فرمودند «انتخابات، لیله القدر نظام اسلامی است» و هفتم اسفند مقدرات ۴ سال آینده ملت در مسائل مهمی رقم خواهد خورد.

   

  حضرت امام (ره) و فرزندش مقام معظم رهبری همیشه با درایت خاص خودشان توصیه ها و نکاتی را خطاب به امت خود بیان می فرمایند. اما در این ایام رهبر معظم انقلاب نکات بسیار مهمی را برای هوشیاری و بصیرت هرچه بیشتر مردم بیان فرمودند که این بیانات امام (ره) و رهبری اصولی مهم دارند، که به چند مورد اشاره می شود:

   

  ۱)شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی، ملی و قانونی است و مایه عظمت و ابهت نظام اسلامی و باید حداکثری باشد.

   

  مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان با مردم نجف آباد فرمودند: انتخابات در کشور ما قد برافراشتن ملی است… . ملت با انتخابات در برابر دشمن سینه سپر می کند و عرض اندام می کند… . وقتی دشمن مشاهده می کند که بعد از ۳۷ سال، با این همه فشار و تحریم های ظالمانه و تبلیغات غرض آلود و خسارت بار توانسته است مانع از بیعت مردم با نظام شود، عظمت انقلاب در چشم او هیبت پیدا می کند.

   

  ۲) انتخاب باید درست، مطمئن و بر اساس حجت شرعی، از روی اخلاص و با قصد قربت باشد.

   

  رهبر معظم انقلاب فرمودند: در انتخابات سعی کنید کار را درست و با دقت و بصیرت انجام دهید، تا هم خدا راضی باشد و هم به احتمال زیاد نتیجه خوب باشد. بشناسید و انتخاب کنید… . آنجایی که نمی شناسید هم نگویید رأی نمی دهم، بروید سراغ کسانی که به دین و تعهد آن ها اعتماد دارید.

   

  ۳) مجاهده و استقامت در صراط مستقیمی که ملت شجاع ایران اسلامی در آن قدم گذاشته است و عدم عقب نشینی از مواضع انقلابی، اصولی، عقلانی و الهی نظام اسلامی.

   

  رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: اسلام طرفدار راه وسط و میانه است اما وسط از نظر قرآن مقابل تندرو نیست، مقابل انحراف است، تند رفتن در صراط مستقیم چیز بدی نیست… . منظور دشمن از تندرو کسانی است که در انقلاب مصمم ترند، حزب اللهی ها  را می گویند و میارنه رو را کسی می دانند که در برابر آن ها تسلیم باشند.

   

  ۴) مرزبندی صریح و شفاف توسط نامزدها در مقابل دشمنی ها، نقشه ها و اعلام حمایت و مخالفت استکبار جهانی و دولت های غربی.

   

  مقام عظمای ولایت فرمودند: وقتی می بینید دشمن برای ایجاد دو دستگی از شما تعریف می کند، بی درنگ ابزار بیزاری کنید. شما که می دانید دشمن قصد تفرقه دارد، نگذارید… . امام (ره) فرمودند، وقتی دشمن از شما تعریف می کند ببینید چه اشتباهی کردید… برگردیم به کلام امام.

   

  ۵) مخالفت صریح و عملی مردم شریف ایران اسلامی با خواسته های دشمنان و تأمین کنندگان منافع آن ها.

   

  امام خامنه ای فرمودند: رادیو انگلیسی دارد به مردم تهران دستور العمل می دهد، به فلانی رأی بدهید، به فلانی رأی ندهید. معنای این چیست؟ این که ما عرض کردیم در انتخابات، مردم با بصیرت و با آگاهی وارد شوند، به خاطر این است؛ بدانند دشمن چه می خواهد، وقتی شما دانستی دشمن چه می خواهد عکس او عمل می کنی.

   

  ۶) استکبار ستیزی، مراقبت و مقابله با نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دشمن. تجربه و سوابق شخص، اهمیت به اقتصاد مقاومتی و اجرای آن، سالم و صالح در امر دین و دنیا و پاک دست بودن از ویژگی های لازم برای یک نماینده مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است.

   

  مقام معظم رهبری فرمودند: همه باید مراقب نفوذ باشند. مردم ایران مجلسی می خواهد که علاج درد مردم را بشناسد. مجلس متدین، متعهد و شجاعی که فریب ترفند دشمن را نخورد. مجلسی که به عزت و استقلال اهمیت دهد و مقابل طمع قدرت هایی که دست شان از ایران کوتاه شده، ولی می خواهند برگردند، بایستد. مجلسی که دولت را موظف به اقتصاد درون زا کند.

   

  آنچه بیان شد اصول مهمی بود برگرفته از بیان مرصوص و حکیمانه امام و رهبری که قلم قاصر از ذکر همه نکات و اصول جامع مورد نظر حضرتشان است.

   

  نکته پایانی این که همه علاقه مندان به کشور و نظام و رهبری در اول وقت روز جمعه هفتم اسفند ماه با قصد قربت به پای صندوق های رأی خواهیم آمد و به تمامی ۱۶ نفر مورد نیاز مجلس خبرگان رهبری در استان تهران و یک نماینده مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک رأی می دهیم و با انتخابات خود مشت محکمی به دهان استکبار جهانی و بوق های تبلیغاتی آن ها خواهیم نواخت و دقیقا خلاف خواسته و علاقه آن ها به امنای ملت و حافظان اصل ولایت رأی خواهیم داد.

   

  والاسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

  جامعه روحانیت شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک

  مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک

  حوزه علمیه جعفریه پیشوا

  مدرسه علمیه فاطمیه (سلام الله علیها) پیشوا

  جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، هیئات مذهبی، فرهنگیان، دانشگاهیان، اصناف و بازاریان

  ۶۴ total views, 1 views today


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای