امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 22 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:07 | تعداد بازدید : 643 نفر | امتیاز خبر :
 • ۴۵۰۰ نفر در شهرک صنعتی قرچک مشغول به کار هستند

  فرماندار قرچک با اشاره به این که 4500 نفر در شهرک صنعتی مشغول به کار هستند گفت: پیش بینی  می شود تا پایان سال برای 1000 نفر دیگر به صورت مستقیم اشتغال ...

  فرماندار قرچک با اشاره به این که ۴۵۰۰ نفر در شهرک صنعتی مشغول به کار هستند گفت: پیش بینی  می شود تا پایان سال برای ۱۰۰۰ نفر دیگر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر ۴۵۰۰ نفر در بخش صنایع و ساخت وساز در شهرک صنعتی قرچک مشغول به کار هستند و تا پایان سال پیش بینی می شود برای ۱۰۰۰ نفر دیگر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شود.

  وی افزود: از مجموع ۲۵۰ هزار نفر جمعیتی که سالانه به استان تهران مهاجرت می کنند ۱۰ درصد در قرچک ساکن می شوند که می طلبد برنامه ریزی مناسب برای سکونت و اشتغال جوانان صورت گیرد.

  فرماندار قرچک تصریح کرد: برای اجرای طرح های اشتغالزایی با بخش خصوصی نیز مذاکرات مختلف صورت گرفته به طور مثال با ایجاد شهرک سفال اشتغال خوبی به طور مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد شهرک صنعتی در حال گسترش بوده که صنایع و صنوف دیگری از تهران در این شهرک مستقر شدند و سایر واحدهای تولیدی در منطقه با پیشرفت ۶۰ درصد به بالا شناسایی شدند تا مشکلات آن ها برطرف و به چرخه تولید و اشتغال وارد شوند.

  وی گغت: طرح های راکد که قابلیت راه اندازی و ایجاد اشتغال دارند در کارگروه های تخصصی بررسی شده است و بانک های عامل نیز برای پرداخت وام اشتغالزایی به کارآفرینان و زنان سرپرست خانوار توجیه شدند تا نهایت مساعدت را داشته باشند کمیته امداد نیز برای اعطای تسهیلات توانمندسازی و مشاغل خانگی مددجویان هیچ گونه مشکلی ندارد و همچنین مقرر شده متقاضیان دریافت وام مشاغل خانگی که سال گذشته با وجود معرفی اداره کار موفق به دریافت وام نشدند امسال در اولویت پرداخت باشند.

  توزیع عادلانه به گفته فرماندار قرچک

  http://nedayepishva.com/?p=64403&preview=true لینک کوتاه

   142 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای