امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 21 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:48 | تعداد بازدید : 8373 نفر | امتیاز خبر :
 • ۲۵۰۰ نفر برگزارکننده انتخابات پیشوا

  حسین عباسی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و انتظامی در روز رأی گیری کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس ...

  حسین عباسی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و انتظامی در روز رأی گیری کار برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را در شهرستان پیشوا بر عهده دارند.

  عباسی با بیان اینکه ۸۱ شعبه اخذ رأی در ۲ بخش مرکزی و جلیل آباد برای جمع آوری آرای مردم شهرستان تعیین شده است گفت: ۷۷ شعبه ثابت و ۴ شعبه در این شهرستان سیار است.

  فرماندار پیشوا بیان داشت: روند برگزاری انتخابات در شهرستان پیشوا تاکنون بر اساس برنامه زمان بندی شده و با رعایت آئین نامه‌های اجرایی قانون انتخابات پیش رفته است.

  وی عنوان داشت: همه تلاش‌های ما معطوف به برگزاری انتخاباتی سالم با رعایتمح اصل بی‌طرفی و صیانت از آرای مردم در انتخابات بوده و خوشبختانه تا این لحظه هیچ مشکلی برای تحقق این هدف وجود نداشته است.

  فرماندار پیشوا گفت: حاصل تمام این تلاش‌ها در حضور پررنگ، پرشور و دشمن‌شکن مردم در پای صندوق‌های رأی در روز دوم اسفند تجلی یافته و به تصویر کشیده خواهد شد.

  ۲۷۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای